bezdotykowa technologia czyszczenia

Nowy bezdotykowy system czyszczący CR2 „Touch-Free” . Jest to prosta technologia czyszczenia dla profesjonalnych firm czyszczących, zapewniająca rezultaty bez brudzenia rąk.

Bezdotykowa technologia czyszczenia wydaje się być nowym dzieckiem w branży innowacji – wiosną 2018 roku Prochem Europe wprowadza jedyny taki system do toalet i innych mokrych obszarów, który zastąpi mopy i szczotki, oraz – z możliwością prania dywanów lub podłączenia narzędzia do tapicerki – może być również używany jako główna maszyna w hotelach i miejscach o większym natężeniu ruchu.

Nowa maszyna wielopowierzchniowa Prochem CR2 umożliwia czyszczenie toalet, pisuarów i podłóg w toaletach bez brudzenia rąk. Nie ma potrzeby nawet mieszania chemicznego, ponieważ pojemnik z roztworami jest dopasowany do obudowy maszyny i umożliwia automatyczne dozowanie podczas pracy.

Oprócz praktycznego zastosowania, CR2 wykorzystuje rosnące zapotrzebowanie na rosnący rozwój produktów higienicznych, w szczególności w sektorze opieki zdrowotnej, przygotowywania żywności i hotelarstwa.

Te sektory użytkowników są silnie oparte na prawodawstwie i wyższych normach dotyczących czystości, higieny, zdrowia i bezpieczeństwa, a wraz z nimi redukcji zasobów i większego zastosowania recyklingu, dzięki temu bezdotykowa technologia czyszczenia doskonale się tu sprawdzi.