Zdobądź certyfikat WoolSafe!

Pamiętaj, że Prochem jest certyfikowany przez WoolSafe i prowadzi szkolenia w Academy w Chessington.\

WoolSafe Organizacja prowadzi międzynarodowy program certyfikacji zawodowej, oraz certyfikuje produkty do czyszczenia oraz konserwacji wykładzin. Działalność swoją rozpoczęła w roku 1991. Wszystkie produkty zanim otrzymają certyfikat Wool Safe przechodzą szereg badań zgodnie ze standardami WS 1001. Każdy produkt który spełnia wymagania eksploatacyjne otrzymuje certyfikat WoolSafe. Certyfikat ten gwarantuję iż produkt jest bezpieczny do użycia podczas czyszczenia, konserwacji wykładzin wełnianych.

W 2004 roku Międzynarodowa Organizacja Woolsafe poddała testom i nagrodziła certyfikatem trzy produkty firmy PROCHEM: B107 Prespray Gold, B109 Fibre & Fabric Rinse oraz S781 Liquid Woolsafe.

„Certyfikat Woolsafe przyznawany jest konkretnemu środkowi i potwierdza, że można go bezpiecznie używać na włóknie wełnianym” – tłumaczy Paul Reynolds, dyrektor do spraw środków chemicznych firmy PROCHEM Europe Ltd.

Dodatkowo gwarantuje on, że produkt ten będzie nadal bezpieczny, ponieważ atest odnawiany jest co rok, po skrupulatnej kontroli. Takie sprawdzenie wychwytuje wszelkie zmiany w składzie, stężeniu i działaniu produktu – niosące potencjalne niebezpieczeństwo uszkodzenia włókna”

Produkty starające się o certyfikat Woolsafe muszą spełnić szereg dokładnie sprecyzowanych wymagań. Gdy go uzyskają, mają prawo do używania loga organizacji na opakowaniach, a także w literaturze fachowej i w reklamach.

Certyfikat WoolSafe to znakomita opcja dla osób sprzątających, które osiągnęły już dość wysoki poziom kompetencji oraz doświadczenia w czyszczeniu dywanów i chodników.

Certyfikat WoolSafe zapewnia:

    • testy i akredytacje dla produktów przeznaczonych do czyszczenia i pielęgnacji dywanów wełnianych
    • akredytacje dla firm czyszczących
    • siec rzeczoznawców
    • informacje i wskazówki dotyczące czyszczenia i konserwacji dywanów

Produkty PROCHEM posiadające certyfikat Woolsafe:

“The Woolsafe Organisation” – link do strony:  www.woolsafe.org

Ten kurs jest niezbędnym źródłem informacji i zasobów dla osób zajmujących się utrzymywaniem domowych i przemysłowych wełnianych wykładzin oraz chodników.

Skorzystaj z okazji i zostań posiadaczem certyfikatu WoolSafe!

Dowiedz się więcej pod numerem 48 660 859 752

najlepsza chemia do prania

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.

Możesz je kupić w atrakcyjnych cenach.

Indywidualne promocje i rabaty ustalamy telefonicznie.