Chemia Prochem do dywanów – jak zmieniały się etykiety produktów Prochem?

Chemia Prochem do dywanów – dlaczego warto czytać etykiety tych produktów?

Chemia Prochem do dywanów i jej etykiety tak jak i innych produktów chemicznych znacząco ewaluowały na przestrzeni lat.
Tekst etykiety, a zwłaszcza informacje dotyczące bezpieczeństwa zmieniły się ogromnie.
I z reguły wcale nie chodzi tylko o wizerunek firmy (np. etykiety Prochem), ale głownie o bezpieczeństwo.Chemia Prochem do dywanów
Widać to doskonale na przykładzie Prochem Extraction Pro: w latach 70, kiedy to po raz pierwszy je wyprodukowano (jako S774 Thermo Pro), na papierowej etykiecie widniało charakterystyczne logo „szczęśliwego człowieka” Prochem. Potem etykieta zmieniała się diametralnie.
W 2010 roku nazwa zmieniła się ponownie – na Extraction Plus, a produkt został nieco zmieniony w celu poprawy wydajności.
Niedawno zmieniono etykietę, aby owijała się wokół połowy butelki.
Dzięki temu chemia Prochem do dywanów mógła nadążyć za nowymi przepisami dotyczącymi etykiet i sprawić, że będzie ona wyglądała na mniej zatłoczoną wszystkimi informacjami.
Chemia Prochem do dywanów
Dziś najnowszy projekt etykietowania to ten na laminowanym plastiku, odpornym na chemikalia wraz z logo Prochem, symbolami użytkownika, kodem QR i kodem kreskowym. Wielu tych elementów nie było w oryginalnym oznakowaniu, gdy produkt został wprowadzony na rynek po raz pierwszy.
W lChemia Prochem do dywanówatach 70. standardowy komunikat ostrzegawczy brzmiał: „Trzymaj z dala od dzieci i zwierząt”, jeśli produkt nie został sklasyfikowany w starym systemie CPL.
Prochem mimo wszystko starał się, aby informacje na temat opakowań i produktów zawsze przekraczały wymagane standardy. Informacje o etykietach są poparte wszelkimi danymi technicznymi każdego produktu i tymi samymi informacjami online.
Aktualnie firma Prochem produkuje również etykiety wtórne dla produktów, które są eksportowane do wielu państw świata i w wielu innych językach niż wcześniej, w tym w języku czeskim, łotewskim i portugalskim, a także w poprzednich językach: polskim, niemieckim, holenderskim, hebrajskim itp.
Wszystko to sprawia, że chemia Prochem do dywanów i jej etykiety są nie tylko eleganckie i czytelne ale również dbają o bezpieczeństwo osób używających produktów marki Prochem…

Chemia Prochem do dywanów zarówno jak i inne produkty, nie tylko chemiczne, nie mają etykiet zapisanych bez powodu, jest to bardzo ważne abyśmy czytali gdyż często może to znacznie zwiększyć wydajność naszej pracy ale co ważniejsze również ochronić nasze zdrowie przed niewłaściwym zastosowaniem.

Chemia prochem do dywanów i jej etykiety ewoluują i rozwijają się bardzo szybko, jeśli chcesz aby tak samo było z Twoją firmą, chętnie Ci pomożemy!   Dowiedz się więcej!

Chemia Prochem do dywanów