Czyszczenie dywanów i tapicerki

Gdy robisz mniej to lepiej dla biznesu. Czyszczenie dywanów i tapicerki.

Dla profesjonalisty w dziedzinie sprzątania, gdzie czyszczenie dywanów i tapicerki jest sprawą priorytetową, Marcusa Davisa, tajemnicą udanego biznesu kontraktowego na bardzo wymagającym i konkurencyjnym rynku jest skupienie się na tym, czego chce klient i stworzenie rozwiązania, które wygląda dobrze i spełnia swoje zadanie.

Termin „profesjonalista” jest kolejnym słowem kluczowym w marketingu Marcusa: biorąc pod uwagę, że prowadzi The Professional Cleaning Co, chodzi o robienie tego, co jest napisane na furgonetce.

Tunbridge Wells jest podstawą działania tej małej, rodzinnej firmy. Technologię i rozwiązania Prochemu podsycają to.

Marcus niedawno zakupił zupełnie nowy ekstraktor montowany do ciężarówki Sapphire 370SS, który zespół techników Cheshem z Prochem zainstalował w nowym Renault Traffic.

Sapphire 370SS zapewnia maksymalną wydajność zajmując połowę przestrzeni mniej. Jego nowa i innowacyjna konstrukcja wykorzystuje zaufane komponenty w połączeniu z pomysłowym wykorzystaniem technologii przestrzeni i wymiany ciepła, aby uprościć obsługę i konserwację oraz zapewnić najdłuższy okres użytkowania przy niższych kosztach.

Przy szerokości 16 ″ konsoli 370SS pasuje do mniejszych samochodów dostawczych.

Dla Marcusa rozwijający się biznes polegał na tym, że trochę się cofnął. Czyszczenie dywanów i tapicerki

„Zmniejszyłem ofertę usług, co oznacza, że ​​nie trzeba już myć odrzutowców ani sprzątać” – mówi. „Koncentrujemy się na tym, aby wykonywać najbardziej dochodową pracę lepiej niż ktokolwiek inny i być o tym przekonani.

„Na przykład wcześniej korzystałem z furgonetki VW Crafter. Było wspaniale, że mogłem wcisnąć w to technologię i rozwiązania, których potrzebowałem, by móc zaoferować wiele usług, ale potem zostałem znacznie cofnięty przez fakt, że nie mogłem zaparkować na ulicy ze względu na jej rozmiar.

Zmiana Marcusa na temat tego, co robi, następuje 10 lat po tym, jak zaczął sprzątać, pracując dla swojego sąsiada.

„Pracowałem w sprzedaży i marketingu w Londynie, a po zwolnieniu zacząłem pracować dla mojego sąsiada, który prowadził tę firmę. Cztery lata później kupiłem ją od niego. Wtedy zdałem sobie sprawę, że muszę wiedzieć więcej o sprzątaniu, jeśli chcę być lepszy od innych firm, z którymi konkurowałem. ”

Marcus stawiał się na kursach Prochemu. Uczestniczył we wszystkich z nich, a jego certyfikaty są umieszczane na jego stronie internetowej.

„Trening przyniósł mi pewność siebie, nie tylko pewność, że mogę zwolnić, wziąć sprawy w swoje ręce i być rozważanym w tym, co robię” – mówi.

„Kiedyś tylko rzucaliśmy Prochem Power Burst na wszystko, teraz mam wiedzę, aby łączyć rozwiązania i ożenić je z techniką”.

Professional Cleaning Co wykonuje czyszczenie dywanów i tapicerki, a 90% jej działalności ma charakter mieszkalny.

„To stosunkowo dobrze sytuowany obszar pracy” – mówi Marcus – ale w związku z tym istnieje duża konkurencja dla tego biznesu.

„Wcześniej zatrudniałem ludzi, teraz jestem zespołem jednoosobowym i mam dużo większą kontrolę nad usługami.

„Jestem zarejestrowany w NCCA, Woolsafe i Checkatrade, a strona internetowa dobrze radzi sobie z moim etosem biznesowym. Nie robię mediów społecznościowych – nie lubię ich kultury ”.

Marcus kupuje tylko Prochem.

„Wciąż korzystam z Power Burst – to świetny produkt – a także oceniam Fab Clean, który jest wspaniały na tapicerkę, Fibresafe Gold, Crystal Green i wszystkich spotterów”, mówi.

A nowy szafir? „Sto pięćdziesiąt godzin na liczniku i dalej pracuje w rytmie! Czyszczenie dywanów i tapicerki przy jego użyciu to wielka wygoda i oszczędność”

Czyszczenie dywanów i tapicerki

Znalezione obrazy dla zapytania: carpet cleaning

Czyszczenie dywanów i tapicerki