Czyszczenie na sucho szorowarką walcową Carpet Cleaner TM4

Czasami zdarza się, że wykładziny nie mogą być czyszczone na mokro. Wtedy do gry wkracza czyszczenie na sucho szorowarką walcową.
Nie zawsze zależy to tylko od ich rodzaju, ale też otoczenia w jakim się znajdują.
Czasem może być tak, że w instytucjach, które działają 24 godziny na dobę lub są wrażliwe na nadmierny hałas maszyny ( takie jak np. centra obsługi telefonicznej), koniecznym staje się użycie innej metody czyszczenia.Często też takie instytucje posiadają wrażliwe na wodę wykładziny lub mają wiele punktów elektrycznych w obrębie czyszczonej powierzchni, co uniemożliwia skuteczne użycie ekstraktora piorącego.

W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem staje się wybranie metody czyszczenia na sucho(takiej jak np. czyszczenie na sucho szorowarką walcową), która jest często zalecana przez wiodących producentów, w celu zapewnienia odpowiedniej czyszczenie na sucho szorowarką walcowątrwałości i utrzymania gwarancji. Zdecydowanie możemy tu polecić użycie szorowarki walcowej firmy Carpet Cleaner, np modelu TM4.

W przeciwieństwie do dużych i ciężkich sprzętów czyszczących, szorowarka walcowa Carpet Cleaner TM4 charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością i łatwością użytkowania. Jest niewielka i łatwa w obsłudze, dzięki czemu nie tracimy czasu i pieniędzy na przeszkolenie pracownika. Kolejnym atutem jest fakt, iż jest niezwykle cicha podczas pracy, co pozwala używać jej nawet w godzinach pracy biur czy sklepów. Mobilna i zwrotna dzięki czemu poradzi sobie z nią każdy pracownik. Idealna do stosowania w miejscach dużego natężenia ruchu i wszędzie tam, gdzie nie można blokować przejścia dłużej niż kilka minut.
Doskonale nadaje się do czyszczenia dywanów, czyszczenia na sucho, wstępnego szorowania, podnoszenia stosu, odkurzania przed lub po i czyszczenia płytek i fug, a nawet kostki brukowej! Właśnie dzięki tym cechom czyszczenie na sucho szorowarką walcową coraz bardziej zyskuje na popularności.

Idealnie sprawdza się w czyszczeniu metodą kapsułkowania oraz do wcierania prespraya podczas prania dogłębnego. Dwie szczotki cylindryczne, położone blisko siebie sprawiają, że urządzenie doskonale rozczesuje i podnosi włókna, a dzięki temu zaaplikowana chemia dociera do zabrudzeń znajdujących się w głębi runa.
Za pomocą suchych wiórek (wilgotny, lepki proszek w postaci mikrogranulek), można w perfekcyjny sposób usunąć zabrudzenia i plamy bez konieczności zwilżania wodą.

Szorowarka jest też bardzo trwała – konstrukcja oparta na obudowie ze stali nierdzewnej i przeznaczona do każdego rodzaju włókien!
Polecana przez najlepszych specjalistów z branży czyszczącej.
Po użyciu tej metody czyszczenia dywany są praktycznie suche, a cały proces przebiega ciszej i łatwiej, niż przy użyciu tradycyjnej maszyny piorącej.

Przekonaj się sam że czyszczenie na sucho szorowarką walcową nie bez powodu jest ulubioną techniką Amerykanów!

Więcej na temat maszyn Carpet Cleaner i czyszczenie na sucho szorowarką walcową dowiesz się na: ccipolska.pl
S
zorowarkę walcową możesz wziąć u nas także w leasing. Dowiedz się więcej.

czyszczenie na sucho szorowarką walcową