Prochem Europe: „Celem jest utrzymanie dobrych praktyk w zakresie opieki nad pacjentem i szkolenia opieki technicznej”

Szkolenia organizowane dla personelu domów opieki z cyklu na cykl stają się coraz bardziej istotne, ich celem jest utrzymanie dobrych praktyk w zakresie opieki nad pacjentem.

Narodowy operator domów opieki Quantum zapisał się na dodatkowe szkolenia swojego personelu w zakresie utrzymania czystości w połączeniu z Prochem Europe.

Od 2001 roku do szpitali, a 2009 do pogotowia ratunkowego , krajowa specyfikacja w restrykcjach dotyczących środków czystości była dostępna do pomocy operatorów macierzystych w zapewnieniu zapewniają sprzątanie która spełnia wymagane standardy.

W ciągu ostatnich lat, grupa Welwyn Garden City Quantum cyklicznie zaopatrywała się  w Prochem w odkurzacze i czyszczące dla swoich 26 domów opieki. „Większość naszych domów opieki wykorzystuje środki czyszczące produktów PROCHEM począwszy od odświeżaczy i innych miaszanek od odkurzaczy piorących”, mówi szef Quantum Cleaning & Catering, Donna Steeden.

„Wszystkie produkty kupujemy bezpośrednio z Prochem lub wyznaczonych dystrybutorów, zwłaszcza Nursing & Higieny w West Sussex.

„Powodem, dla którego trzymamy się Prochem jako marki jest to, że oferuje szeroką gamę rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla różnych problematycznych sytuacji, wycieków i plam, które spotykamy w naszych domach z dnia na dzień. Maszyny są łatwe w serwisowaniu a obsługa serwisowa na najwyższym poziomie.”

W naszych domach opieki najpopularniejszą maszyną ekstrakcyjną PROCHEM –u jest Fivestar ale również w większych ośrodkach odkurzacze Polaris 500  oraz LW30 do powierzchni płaskich.

szkolenie opieki technicznej

FiveStar ekstraktor automatyczny do wykładzin

Kompaktowy i zwrotny Fivestar jest idealny w dostarczaniu najlepszych cech większych jednoosiowych maszyn.. w znacznie mniejszym opakowaniu. Szybka praca i łatwy w użyciu, jest to popularny wybór w domach oferujących 45 łóżka lub więcej.

Wydajny, o większej pojemności Polaris 500 sprawia, że ​​korytarz i czyszczenie dywanów staje się prostsze a wyposażony w odpowiedni osprzęt Prochem, POLARIS 500 jest gotowy do czyszczenia praz związanymi z kafelkami, pcv i innych powierzchni płaskich.

Kompleksowe rozwiązania czyszczące opracowane dla opieki zdrowotnej oraz użytku domowego zawierają specjalistyczne produkty jak Prochem Neutra-Soft ©, Citrus Gel, Stain Pro, Fresh Breeze Carpet Deodoriser.

„Lubimy jak możemy dopasować rozwiązania Prochem do naszych potrzeb”, mówi Donna.

„Prochem posiada w swojej ofercie preparaty do dezynfekcji, środki neutralizujące, odplamiacze, prespray i detergenty do płukania a wszystko to zostało starannie dopasowane do wymagań w szpitalach i domach opieki.
„Dodatkowo oferują szeroką gamę produktów do zwalczania zapachów i poręczny przewodnik do identyfikacji i zalecanego rozwiązania napotkanego problemu w wybawianiu plam lub zapachów a wszystko musi być użyte często bardzo wymagającym środowisku.”
Domy opieki Quantum zdają sobie sprawe jak duże znaczenie ma edukacja w zakresie szkolenia i odpowiedniego stosowana środków czyszczących. Więc jak to się przekłada realnie do czyszczenia?

„Mamy rozpoczęty cykl seminariów w naszej siedzibie, które wykraczają ponad i poza wcześniejsze szkolenia. Dodatkowa kurs poszerzony jest o elementy związane z obsługą maszyn i przeszkolenie w naszych domach opieki jako część usług instalacyjnej”, mówi Donna.
Seminarium przeznaczone jest dla 15 osób z różnych domów Quantum z zagadnień dotyczących stosowania produktów i urządzeń, kolejne wydarzenie planowane jest na koniec tego lata.

 

szkolenie opieki technicznej

Szkolenia branżowe w Prochem

„Prochem organizuje serię szkoleń czyszczących w Akademii Szkoleniowej w Surrey przez cały rok, wiedzą więc jak pokazać najlepsze praktyki i skutecznie wyedukowac ekipę czyszczącą do profesjonalnej pracy”, mówi Donna.

Prochem planuje rozszerzyć swoją ofertę na dodatkowe szkolenia wewnętrzne dla sektora domu opieki w ciągu 2017 roku.

Mówi, Sales Manager, Phil Jones, „Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe, aby dostać się bezpośrednio na całodniowe szkolenia z zakresu służby zdrowia jak nasze, dlatego zwiekszanie oferty naszych szkoleń i związanych z nią materiałów dla domów opieki ma duży sens.

„Środowisko służby zdrowia, stawia konkretne wyzwanie dla ekipy czyszczącej a wiedząc, czego najpierw użyć, jak i kiedy może przynieść tylko szybsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze wyniki szczególnie w tym sektorze.”

 

Szkolenia i inne informacje możecie Państwo uzyskać bezpośrednio pod nr tel
+44 20 8974 1515 UK
+48 660 859 752 PL dystrybucja marki i szkolenia
oraz klikając na link na www.prochem-uk.com

Wydano w grudniu 2016 w imieniu Prochem Europe Ltd przez

Whiteleaf Business Centre, Buckingham Industrial Park, Buckingham MK18 1TF, UK
tel 00 44 (0) 01280 308010 www.pmpr.info

 

Historia Prochem Europe

Założona w 1974 roku, Prochem Europe Ltd. to Brytyjski producent środków do czyszczenia i konserwacji dywanów, tkanin i podłóg. Chemikalia są zawsze świeże i produkowane na bieżąco w siedzibie firmy w Chessington, Surrey.

Wszystkie produkty dostępne są w sklepach poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów krajowych i międzynarodowych wraz z pełną gamą chemii, maszyny do czyszczenia podłóg, tkanin, akcesoriów i części zamiennych.

Prochem Europe oferuje również szkolenia do spraw czyszczenia i konserwacji wykładzin, dywanów, tapicerki oraz podłóg w Chessington zapewniając najnowsze techniki i metody konserwacji.

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.