Firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes? Zestaw startowy chemii piorącej.

Zastanowiłeś się czy firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes? Podjąłeś już decyzję o założeniu firmy sprzątającej. Co dalej? Jakie pierwsze kroki firmy sprzątającej powinieneś podjąć? W jakie maszyny i środki zaopatrzyć się, aby praca była wykonana efektywnie i zarazem efektownie.Firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes
Czystość jest potrzebą w pełni podstawową dlatego w jej przypadku nie mają znaczenia różnice ekonomiczne między ludźmi. Do firm sprzątających zgłaszają się zarówno zamożne firmy jak i nawet uboższe osoby.

Co jest więc najważniejsze w tej branży? Pierwsze kroki firmy sprzątającej – na co głównie należy położyć nacisk?

Skoro już wiesz, że firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes zastanówmy się co dalej. Cena odgrywa ważną rolę, ale niekoniecznie kluczową. Sęk tkwi w poprawnym zdiagnozowaniu potrzeby klienta i dopasowanie ceny do jego oczekiwań. Jedni będą chcieli koniecznie uzyskać jak najtańszą cenę za usługę, drudzy z kolei wolą cenę nieco wyższą, ale będą oczekiwali usługi o najwyższej jakości. Aby tak się stało, należy na początku wybrać odpowiedniego producenta maszyn i chemii do prania, u którego znajdziemy pełna ofertę produktów i fachowe doradztwo w interesującym nas zakresie działalności.

To wszystko, a nawet więcej, oferuje nam firma Prochem, której jesteśmy głównym dystrybutorem na Polskim rynku. Biorąc pod uwagę współpracę z marką Prochem lub jednym z ich autoryzowanych dystrybutorów (takich jak na przykład Global-Clean) firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes, szczególnie w przypadku takiej współpracy.
W ich pakiecie startowym możemy znaleźć popularne maszyny takie jak seria Steempro czy Galaxy oraz bardzo duży wybór chemii do prania czy różnorakich akcesoriów.
Podstawowy pakiet startowy dla każdej osoby która już zdecydowała ze firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes powinien zawierać:

2x detergent do płukania Extraction Plus

2x uniwersalny środek do wstępnego czyszczenia wykładzin i ogólnych zastosowań Multi Pro

1x Liquid Woolsafe (bezpieczny i skuteczny środek czyszczący do wełny i ekstrakcji odpornych plam z dywanów)

1x Liquid Defoamer (do zapobiegania powstawaniu nadmiernej ilości piany wytwarzanej przez szampon, mydło i resztki zanieczyszczeń )

• 1x Fibre & Fabric Rinse (lekko kwaśny detergentowy preparat do czyszczenia i spłukiwania,zapobiegający powstawaniu zacieków i brunatnych plam na powierzchni delikatnych dywanów i tkanin)

1x środek zapachowy Odour Fresh.

Firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes lecz wymaga profesjonalnych środków. Wszystko to jest na począFirma sprzątająca to dobry pomysł na biznestku niezbędne, aby profesjonalny operator czyszczący dywany mógł wykonać pracę jak najlepiej i jak najdokładniej. Zdecydowanie to najważniejsze gdy podejmujemy pierwsze kroki firmy sprzątającej.

Doskonałym dodatkiem do tego zestawu jest też pakiet odplamiaczy Prochem oraz akcesoriów ułatwiający rozpoznawanie plam, w którym znajdziemy między innymi papierki lakmusowe do identyfikacji pH, urządzenie do perforacji zaschniętej gumy do żucia, ręcznik frotte, lateksowe rękawiczki i mała szczotka do wcierania. Wśród dedykowanych odplamiaczy znajdziemy Ink Solv, Urine Neutraliser, Stain Pro, Neutral Pro-Spotter, Red RX, Coffee Stain Remover, Solvex, Citrus Gel czy Solvall Spotter.
Użycie tych środków zagwarantuje nam pozbycie się nawet najbardziej uporczywych plam.

A ponieważ pakiet zawiera maszynę, tak jak przy każdym zakupie, znajdziemy w nim również bezpłatny kupon na szkolenie dla nowego właściciela firmy ( lub operatora) , na którym dowie się, jak korzystać z produktów i profesjonalnie czyścić dywany, a to z całą pewnością wzmocni pierwsze kroki firmy sprzątającej którą otwieramy. Firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes.
Jeśli uda nam się zbudować, chociaż niewielką renomę wokół standardu czystości oferowanej klientom, możemy być pewni, że część z nich do nas wróci albo poleci nas swoim znajomym. Oczywiście musi to współgrać z ceną i właściwą organizacją-wtedy odniesiemy sukces! Jak widać firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes.

Dlaczego warto założyć własną firmę?

Przekonaj się firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes!