Loading...

W tym mini wydaniu:

Przegapiłeś ostatnie wydanie? Możesz przeczytać, wchodząc tutaj

Firstly, we don’t want you to miss out on information about Prochem products, training and promotions, so here are few words about your privacy …

As a regular recipient of news updates from Prochem, you are a contact in our marketing database. This is because you are either a user or distributor of Prochem products, or you have purchased, enquired about or registered an interest in our company in the past.

Lista topowych dystrybutorów (przybyli, zobaczyli, sprzedali!)

Gratulacje dla niektórych z naszych topowych dystrybutorów, którzy sprzedali najwięcej w 2017r! Kim są czempioni?

Są to firmy, które odnotowują wyjątkowo dużą sprzedaż produktów firmy Prochem Europe, które przodują jeśli chodzi o prezentowanie etosu sprzedaży firmy Prochem Europe w swoich regionach oraz swoim klientom.

W skrócie, są to dostawcy, którzy idą o milę dalej niż inni.

Niektórzy z nich osiągnęli to w zeszłym miesiącu gdy Prochem prezentował swoją ofertę podczas drugich – i bardzo udanych – targów Manchester Cleaning Show w mieście Menchester, podczas których wyszliśmy „w teren” aby spotkać się potencjalnymi klientami.

Pierwsza nagroda należy się firmie Kent’s Capital Cleaning – Dystrybutorowi Roku 2017 firmy Prochem Europe. Więcej informacji o tej firmie znajdziecie w lipcowym e-magazynie, ale teraz wystarczy powiedzieć że dyrektor zarządzający Ashley Wentzell i jego zespół wykonali znakomitą robotę, na którą składały się działania reklamowe, a następnie działania promocyjne, sprzedażowe i serwisowe.

Na zdjęciu powyżej widzimy Ashley’a (po prawej stronie) oraz Phil’a Jones’a – menadżera ds. sprzedaży z firmy Prochem – podczas jednej z wizyt Phil’a w siedzibie firmy Kent’s Capital Cleaning w Ashford.

Na kolejnym miejscu znalazła się firma Cleaners Warehouse of Leyland z miejscowości Lancashire. Menadżer ds. sprzedaży tej firmy – Phil Eaton (na zdjęciu po lewej stronie) – jest uwidoczniony na zdjęciu razem z Stuart’em Macmillan’em z firmy Prochem.

Dystrybutor, który znalazł się na trzecim miejscu to firma z Bristolu, Avon Services – znana jako One-Stop Cleaning Shop. Firma ta działa w tej branży od lat 60-tych czyli od ery swingu! Na zdjęciu powyżej jest generalny menadżer tej firmy – Cameron McKay (po lewej stronie) – z Phil’em.

Innym topowym dystrybutorem z zeszłego roku jest firma Seldram Supplies. Firma ta posiada cztery oddziały w wielu hrabstwach centralnej i południowej Anglii, a Anton Tisot jest w tej firmie menadżerem ds. sprzedaży. Na powyższym zdjęciu stoi (po prawej stronie) z Phil’em.

I składamy ostatnie, ale żadną miarą nie najmniejsze, nasze serdeczne gratulacje firmie Techniclean Supply Ltd z miejscowości High Wycombe za bycie jeszcze innym zwycięzcą w kategorii Wyjątkowy Sprzedawca firmy Prochem Europe. Generalny menadżer Graham Payne jest widoczny na tym zdjęciu (po lewej stronie) z Phil’em.

Organizacja NCCS ustanawia Specjalną Nagrodę Uznania

Prochem Europe została uhonorowana Specjalną Nagrodę Uznania przez organizację National Carpet Cleaners Association (NCCA) czyli Krajowe Stowarzyszenie Firm z Branży Profesjonalnego Czyszczenia Wykładzin i Dywanów podczas corocznego walnego zgromadzenia i obchodów 50-tej rocznicy powstania organizacji, w miejscowości Warwick w zeszłym miesiącu.

Na walne zgromadzenie, które odbywało się równolegle z targami branżowymi w Hotelu Crowne Plaza, przybyło bardzo wielu uczestników, a najnowsze urządzenie firmy Prochem – Powermate 1200 czyli elektrycznie zasilana lanca – przyciągało duże zainteresowanie.

Specjalne wydarzenie w formie gali, jakie odbyło się tego wieczoru, mające uczcić 50-tą rocznicę powstania Krajowego Stowarzyszenia Firm z Branży Profesjonalnego Czyszczenia Wykładzin i Dywanów, zostało uświetnione niespodziewaną nagrodę przyznaną firmie Prochem za wsparcie, jakie ta firma świadczyła i nadal świadczy na rzecz Stowarzyszenia NCCA przez cały czas jego istnienia.

Phil i Stuart odbierają nagrodę

„To była cudowna niespodzianka”, mówi menadżer ds. sprzedaży Phil Jones, który brał udział w tym wydarzeniu razem z dyrektorem wykonawczym ds. obszarów sprzedaży, Stuart’em Macmillan’em.

„Nasz założyciel, Ron Tilley, uznał wagę i znaczenie Stowarzyszenia NCCA od samego początku istnienia tej organizacji, a nasza firma zawsze popierała i popiera rolę tej organizacji oraz pracę jaką wykonywała i wykonuje na rzecz branży od początku swojego istnienia.

Phil, który odebrał nagrodę w imieniu swojej firmy, dodał: „Ron był niezmiernie uradowany dowiedziawszy się o tej nagrodzie i przekazał swoje najlepsze życzenia stowarzyszeniu na następne pięćdziesiąt lat!”

Miasto Manchester robi show!

Prochem i NCCA podczas tego show …

Chyba oszalejemy na punkcie Manchester’u!

Drugie targi Cleaning Show, które mają odbyć się w mieście wyszły naprzeciw przekonaniu wystawców, że istnieje mocne zapotrzebowanie na regionalne wydarzenie tego rodzaju.

Swoje stoiska miało wielu z wiodących brytyjskich dostawców, włączając w to firmę Prochem Europe, której nowy system do czyszczenia CR2, wyposażony w pompę o mocy 500psi, duży silnik do odsysania próżniowego i zdolność do czyszczenia i utrzymywania w czystości łazienek, szatni i umywalni, przyciągał tłumy.

Ten nowy gracz w ofercie przenośnych maszyn Prochem’u, CR2 Multi-Surface, jest wszechstronnym systemem do „bezdotykowego” czyszczenia i odświeżania, który nie tylko sprawia, że nie potrzebujemy już więcej mopów i szczotek, ale który – z pomocą lancy do czyszczenia dywanów lub narzędzia do czyszczenia tapicerki – może być również stosowany do czyszczenia dywanów i tapicerki.

Goście obecni na targach reprezentowali branże czyszczenia dywanów i wykładzin oraz czyszczenia kontraktowego, branżę zarządzania obiektami oraz sektory czyszczenia samolotów i pociągów. System CR2 został zarezerwowany w celu zorganizowania pokazu w dużej prestiżowej lokalizacji w Londynie, w lokalnym pierwszoligowym klubie piłki nożnej oraz w poważnym centrum konferencyjnym w dzielnicy North West.

Do przenośnych akcesoriów i przyrządów dodatkowych pokazanych podczas targów można zaliczyć Powermate 1200 – lekką, łatwą do manewrowania zasilaną elektrycznie lancę do maszyn ekstrakcyjnych wyposażoną w samopoziomującą szczotkę cylindryczną o prędkości obrotowej 2500 obrotów na minutę, w 12-calową głowicę próżniową oraz w kabel zasilający o długości 25 stóp (7,62 m).

Maszyny i przyrządy przenośne firmy Prochem pokazane na targach to Prochem Endeavor 500, Polaris 800 oraz Steempro Powermax wyposażony w wewnętrzny system wymiany ciepła „Heat ‚n’ Run”, razem z wyselekcjonowanymi, uznanymi przez branżę, specjalistycznymi roztworami czyszczącymi takimi jak B230 Fresh Breeze Odour Neutraliser, B106 Extraclean i B130 Fluoroseal CF.

Firma Prochem zaprosiła kolegów z NCCA („National Carpet Cleaners Association” czyli „Krajowego Stowarzyszenia Firm z Branży Profesjonalnego Czyszczenia Wykładzin i Dywanów”) aby współdzielili z nią stoisko podczas tego wydarzenia a to połączenie eksperckiej wiedzy znaczyło, że podczas targów mogło zostać obsłużone o wiele więcej zapytań o kwestie techniczne dotyczące profesjonalnego czyszczenia.

Ledwie zespół spakował się w Manchesterze a już trzeba było szykować się do Amsterdamu na poważne europejskie wydarzenie branżowe, targi Interclean, gdzie firma również miała swoje stoisko.

Sprawdź naszą relację z tego wydarzenia w następnym wydaniu …!