Jaki zapach do prania jest najlepszy? Jaki dodatek zapachowy wybrać?

Jaki zapach do prania wybrać – to jedno z najczęściej pojawiających się pytań wśród naszych klientów oraz beneficjentów pomocy technicznej Prochem. Nie dzieje się tak bez powodu oczywiście. Wszyscy zgadzamy się, że uśmiech klienta podczas odbioru wykonanej pracy jest najlepszą gratyfikacją operatora. Jak wiemy na wrażenie który wywołamy na kliencie mają wpływ dwa zmysły. Wzrok i węch. I żadnego z nich nie powinniśmy lekceważyć. Tylko dbając o oba te zmysły uzyskamy najlepszy i w pełni zadowalający efekt. Dlatego tak ważne jest tJaki zapach do prania wybrać?o jaki zapach do prania wybierzemy do kontrolowania zapachu przy sprzątaniu.

Idealną okazJaki zapach do prania wybrać?ją jest gdy mamy możliwość zaprezentować jakich zapachów możemy użyć i pozostawić tę decyzję klientowi. Niestety rzadko się to zdarza i często będziemy musieli polegać na intuicji. Warto pamiętać, że kobiety raczej preferują zapachy słodkie takie jak np. zapach wiśni (Prochem B223 Cherry Carpet Deoderiser) natomiast mężczyźni zazwyczaj wolą zapachy delikatnie lżejsze, bardziej „sportowe” takie jak na przykład zapach morskiej bryzy (Prochem B230 Fresh Breeze Odour Neutraliser).

Zapach to bardzo istotny element czyszczenia i niestety ludzie z branży często o nim zapominają. Jest to duży błąd, zapach wpływa między innymi na podświadomość klienta i czyni nas w jego oczach jeszcze bardziej profesjonalnymi, a co za tym idzie jest bardziej przychylny aby w przyszłości to właśnie u nas ponowić usługę. Pozwól swoim klientom upewnić się, że ceną jaką płacą za usługę jest w 100% uzasadniona, a Ty doskonale wiesz jaki zapach do prania wybrać.

Pewien czas temu jeden z naszych klientów uważał, że dodatki zapachowe to niepotrzebna inwestycja bo klient liczy na czystość, a nie zapach. Kiedy w końcu udało nam się przekonać go aby spróbował używania dodatków zapachowych już po dwóch tygodniach wrócił po więcej chwaląc się, że znacznie większy procent jego klientów wraca aby skorzystać z jego usług ponownie. Jak więc widać nawet najbardziej oporni po spróbowaniu korzystania z dodatków zapachowych wracają po więcej i sami się przekonują jak dużo to daje.

Jeżeli zależy Ci na ciągłym rozwoju i wnoszeniu swojej firmy na coraz to wyższy poziom zdecyduj jaki zapach do prania jest najlepszy, pełny wybór produktów do kontroli zapachu znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Skoro już wiesz jaki zapach do prania jest najlepszy, rozwijaj firmę razem z nami! Dowiedz się więcej!

jaki zapach do prania