Poznaj Braci Lewisa! Firma zajmująca się czyszczeniem dywanów w Południowej Walii właśnie odebrała dwie nowe maszyny czyszczące do ekstrakcji Prochem Europe Steempro Powerflo .

Mówi Owen (po prawej, z rodzeństwem Marka): „każdy ma po jednym i jesteśmy po prostu zachwyceni!”

Duet rozpoczął działalność razem w lipcu 2017 r., Ale nie wcześniej niż po wyczerpujących badaniach rynku i biznesu.

„Zrobiliśmy dużo pracy domowej” – śmieje się Owen. „Mieliśmy również szczęście, że mogliśmy uzyskać poradę od mojego teścia, Mike’a. Prowadził firmę zajmującą się czyszczeniem dywanów, nad którą oboje pracowaliśmy, a on był kopalnią informacji i dał nam wiele świetnych wskazówek. ”

Np. Gdzie kupić właściwy sprzęt? „Tak i tu wkroczył Prochem” – kontynuuje Owen. „Ciekawa reputacja marki Prochem Europe przemówiła do nas. Nie tylko dla maszyn, które oczywiście kochamy, ale również dla chemikaliów.

„Jest szeroki wybór i w zasadzie coś na każdą ewentualność. Specjalizacje firmy Prochem pozwalają nam oferować równie szeroką gamę rozwiązań. „

Bracia pracują stabilnie w regionie, oferując szeroki zakres usług, od gospodarstw domowych po sprzątanie końcowe i mieszankę komercyjno-rozrywkową, w tym kin, gdzie szybkie, dokładne i głębokie czyszczenie musi być szybko wykonane. .

Biznes rozwija się głównie dzięki wiadomościom ustnym, ale media społecznościowe wyraźnie wskazują na to, że zachęcają do sprzedaży. Owen i Mark nakręcają fajne małe filmy z pracami na Facebooku i Twitterze: Boże Narodzenie powinno być dobre!

Oba mają na celu zwiększenie szkolenia w przyszłym roku. „Oglądaliśmy filmy z produktami Prochem i są one naprawdę przydatne, a także kilka dobrych wskazówek dotyczących aplikacji” – mówi Owen.

prochem

„Teraz celem w 2018 roku jest wzięcie udziału w szkoleniach firmy .”

lewisbrothers.online