Maszyny Prochem – profesjonalny sprzęt do prania dywanów!

Ciężka praca, profesjonalny sprzęt taki jak maszyny prochem i nieco szczęścia to stu procentowy klucz do sukcesu w wielu dziedzinach. Nie inaczej jest w branży sprzątającej.
W ciągu kilku lat firma Sky Cleaning Ltd z Wimbledonu w Londynie znalazła niszę w tej branży i od samego początku zaczęła dobrze prosperować w całej stolicy.
Urodzony w Bułgarii Stan Kanchev przybył do Wielkiej Brytanii z zamiarem rozpoczęcia nowej kariery. Ciężka praca, odpowiednie narzędzia i skuteczny marketing przyniosły korzyści dla niego i jego 10-osobowego zespołu sprzątaczy.

„Londyn stanowi dla firm usługowych wielkie wyzwanie, ale jeśli poświęcisz czas i będziesz profesjonalistą, Twoje życie naprawdę może się odmienić” – mówi Stan.
Łatwo dostrzec korzyści wynikające z pobytu w zamożnej części miasta, ale konkurencja jest odpowiednio wysoka. Właśnie dlatego Sky Cleaning używa chemikaliów firmy Prochem Europe i tak samo jest zaopatrzona w maszyny Prochem najwyższej jakości.

Maszyny Prochem - profesjonalny sprzęt do prania dywanów„Posiadamy dwie ekstrakcyjne maszyny Prochem Steempro Powermax, które łączą w sobie wydajny 3-stopniowy system ssący z dużą mocą próżniową oraz bezdotykowe pompy wody o wartości 120 – 150 psi. Jest to idealny pakiet do prania wykładzin dywanowych o dużej mocy dla pojedynczego operatora. Maszyny Prochem Steempro mają odporne na zarysowana, duże i sztywne zbiorniki, które nie wykazują straty podciśnienia podczas pracy (brak amortyzacji oporu). Solidna kompaktowa obudowa to maksymalna wydajność i niezawodność przez długi czas.

Dzięki wewnętrznemu tłumikowi hałasu i montowanym pionowo silnikom z systemem chłodzenia, linia odkurzaczy do prania Steempro reprezentuje najnowocześniejsze profesjonalne urządzenie dla zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Maszyny Prochem są dostarczane (w zależności od specyfikacji) wraz z wężami i 1 lub 2-strumieniową lancą do dywanów ze stali nierdzewnej Glidemaster. Opcjonalny podgrzewacz roztworu „Heat and run” (Maszyny Prochem pozwalają na dołączenie go) zapewnia znaczne zwiększenie efektu i pranie gorącym roztworem czyszczącym. Funkcja Heat „N” Run jest znakomita i doskonale nadaje się do tego zadania ”- mówi Stan. Marka Prochem reprezentuje doskonałą jakość oraz kieruje się zasadami, które podzielamy jako firma. Uwielbiamy maszyny Prochem ale również i  rozwiązania, które stosują, a także chemię którą ta marka produkuje.  Power Burst i Prespray Gold to dwa ulubione, które od razu przychodzą mi na myśl. ”

Ten pierwszy to silny i skuteczny detergentowy prespray do wstępnego czyszczenia silnie zabrudzonych wykładzin obiektowych. Idealnie nadaje się do wykładzin w restauracjach oraz ciągach komunikacyjnych, gdzie występuje duża ilość tłustych, oleistych, spożywczych i białkowych plam, błota, trawy, tuszu, smaru i wielu innych.Maszyny Prochem - profesjonalny sprzęt do prania dywanów
Prespray Gold jest z kolei wysoce skoncentrowanym profesjonalnym środkiem do czyszczenia wstępnego wełny, włóczki woolmix, odpornego na plamienie nylonu oraz innych dywanów, wykładzin i tapicerki o łagodnym pH i przeznaczonych do czyszczenia na mokro. Produkt sporządzony według, zaawansowanej receptury o wysokiej mocy czyszczenia, ale łagodnym pH, przeznaczony do usuwania trudnych plam z olejów i smarów przed użyciem maszyny Prochem (lub innego ekstraktora).

 

„Sukces firmy nie jest jej przypisany na stałe i zależy od wielu spraw. W wielu przypadkach to zaangażowanie właściciela czy osoby zarządzającej firma przekłada się na sytuacje firmy. Jeśli zarządza się firmą właściwiej, dba się o stałych klientów i stale podejmuje się starania o nowych, to sytuacja firmy może być lepsza.  O powodzeniu firmy decyduje też branża, w jakiej ona działa, a  branża sprzątająca zdecydowanie należy do tych trudniejszych. Duże znaczenie ma tutaj obecność konkurencji. Jeśli na rynku lokalnym konkurencja jest mała lub żadna, to sukces firmy może być nawet pewny.

Maszyny Prochem są profesjonalnym sprzętem, który może wnieść Twoją firmę tylko na wyższy poziom! 

Rozwijaj swoją firmę sprzątającą z nami! Ofertę na maszyny Prochem znajdziesz TUTAJ!

najlepsza chemia do prania