Najlepszy odkurzacz do prania tapicerki! Prochem Galaxy AX500 120PSI

Wszyscy wiemy, że samo obejrzenie maszyny piorącej to nie wszystko.  Zdecydowanie najlepszy odkurzacz do prania tapicerki to Prochem Galaxy AX500.
Najlepszym sposobem na pozyskanie niezdecydowanego klienta jest po prostu pokazanie mu, jakie wyniki można osiągnąć dzięki takiej maszynie.
Firma Prochem prowadzi wiele szkoleń z zakresu poznania, bądź uaktualnienia wiedzy odnośnie metod czyszczenia dywanów i wykładzin oraz technologii czyszczeniaJon Ewing works his magic w zależności od materiału.Pomaga wybrać maszynę w załeżności od potrzeb potencjalnego klienta.
Tak też stało się i w tym przypadku.

Zdecydowanie najlepszy odkurzacz do prania tapicerki to Prochem Galaxy AX500.

Jon Ewing na ostatnim szkoleniu CJS w Portsmouth, pokazał jakie możliwości daje użycie przenośnego ekstraktora Galaxy oraz profesjonalnej chemii czyszczącej firmy Prochem.
Do pokazu jako prespray Jon użył Prochem S709 Multi Pro, a następnie B106 Extraclean do płukania ekstrakcyjnego. B230 Fresh Breeze Odour został dodany jako dezodorant, dzięki czemu całe pomieszczenie pachnie teraz nowością.
That’s one dirty mat!Demonstracyjny odkurzacz Galaxy to idealny sprzęt do czyszczenia w domu, samochodów, usuwania plam oraz drobnego komercyjnego czyszczenia.To połączenie siły i mobilności. Przemysłowa turbina 2-stopniowa oraz pompa 120 psi, zapewnia taką samą wydajność czyszczenia porównywalną do znacznie większych maszyn-przy mniejszych wymiarach,wadze i mniejszych kosztom zakupu. Pozwala to na stosowanie dodatkowych narzędzi takich jak Sapphire Pro – właśnie dlatego jest to najlepszy odkurzacz do prania tapicerki.
Również i w tym przypadku odkurzacz Galaxy świetnie poradził sobie z zadaniem. Po plamach nie zostało ani śladu,a wszycy zgromadzeni byli pod wrażeniem tego, co się stało. Klient dokonał zakupu i każdy wyjechał z Portsmouth zadowolony…

Odkurzacz Galaxy jest maszyną, która robi wrażenie dosłownie na każdej osobie która ją przetestuje i zobaczy na żywo. Niektórzy nawet mówią, że to niepozorny mały ekstraktor który po bliższym poznaniu w oczach każdego zamienia się w najlepszy odkurzacz do prania tapicerki.

Jeżeli jesteś zainteresowany pokazem odkurzacza lub nie jesteś jeszcze zdecydowany co do zakupu, zapraszamy do nas, z przyjemnością go zaprezentujemy i wyjaśnimy dlaczego jest to najlepszy odkurzacz do prania tapicerki w tej klasie! 

Prochem Galaxy AX 500 – Najlepszy odkurzacz do prania tapicerki!

Najlepszy odkurzacz do prania tapicerkiNajlepszy odkurzacz do prania tapicerki

najlepsza chemia do prania