Ekstraktory spalinowe Sapphire – nowości od Prochem …

To proste.. nie ważne jakiej maszyny używasz chemia odgrywa kluczową rolę we wszystkich etapach czyszczenia.

Ekstraktory spalinowe Sapphire Scientific montowane w samochodach mają niewątpliwie wiele zalet:

  • zakres generowania wysokiej mocy
  • prosta konserwacja i serwis
  • oszczędność cennej przestrzeni i praca bezdotykowa

Dla tych, którzy myślą o założeniu firmy zajmującej się czyszczeniem dywanów i wykładzin obiektowych na bazie ekstraktorów spalinowych lub chcąc skończyć z przenośnymi urządzeniami, kompaktowy Truck Mount jest naturalnym wyborem.

ekstraktory spalinowe

Nowe ekstraktory spalinowe Range oferują wysokiej jakości komponenty i doskonałą technologię w przystępnym pakiecie, w zestawie z

  • tytanową lancą do dywanów
  • 2x 15 metrowe sekcje 2-calowego węża podciśnieniowego oraz jeden 15 metrowy odcinek węża doprowadzającego wodę.

Kompletna instalacja do samochodu modelu 370ss zajmuje połowę miejsca w porównaniu z innymi maszynami spalinowymi przy jednoczesnym zapewnieniu lepszej energii cieplnej i próżniowej.

Specyfikacja obejmuje chłodzonie pasów pośrednich i wykorzystanie komponentów premium, takich jak flagowy silnik Kohler V-Twin 20, zapewniający długą żywotność i obniżone koszty.

Ekstraktory spalinowe posiadają unikalny, opatentowany system odprowadzania ciepła. Utrzymuje on wodę we właściwej temperaturze przez cały czas, jednocześnie zapobiegając zapchaniu nagrzewnicy przepływowej, bez względu na to jak długo pracujesz. Dodatkowo, specjalny separator filtruje brudną wodę co pozwala zachować znacznie większą przestrzeń w zbiorniku odzyskowym.

Nowa linia Truck-Mount została zaprojektowana z myślą o podwójnym zastosowaniu:

  • mieszkalnym
  • komercyjnym

Ekstraktory spalinowe 370ss napędzane są przez silnik benzynowy o mocy 31 KM, wykorzystujący wymiennik ciepła z rurowo-rdzeniową powłoką, a także opatentowany przez Sapphire system Thermal Well, który zatrzymuje całe ciepło i oddaje je do roztworu czyszczącego.

Czyszczenie wykładzin dywanowych i twardych powierzchni jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów branży sprzątającej. Dla tych, którzy chcą się rozwijać i mieć przyszłościowy biznes, Prochem wprowadził do oferty ciężką przyczepę do ciężkich powierzchni Sapphire 2500hs Premier.

To potężna maszyna do czyszczenia dużych obszarów, ta jednostka zapewnia przepływ i błyskawiczne podgrzane roztworu potrzebne do szybkiego czyszczenia płytek, fug, kamienia, betonu i innych. Ta wszechstronna maszyna może być również używana jako mocny punkt w czyszczeniu dywanów, wykładzin dywanowych i ich renowacji, dając przewagę nad innymi niedogrzanymi firmami, zapewniając więcej próżni, więcej ciśnienia roztworu i szybszą – głębszą penetracje.

Użytkownicy mogą pracować dłużej i wydajniej. Szafirowe zbiorniki mogą pomieścić do 260 ltr, co pozwala na dłuższe czyszczenie pomiędzy dolewkami i zwiększoną wydajność pracy.

Ekstraktory spalinowe są łatwe w utrzymaniu i ekonomiczne w obsłudze. Części zamiene są dostępne na zamówienie – wszystkie pasy, filtry, spusty oleju części eksploatacyjne zamawiane są razem z maszyną i dostępne są od ręki.

Wszystkie ekstraktory spalinowe Prochem mają również wyjątkową konstrukcję chłodzenia pasów w ramie, która wydłuża żywotność paska, zmniejszając koszty konserwacji. Łatwy do demontażu panel dostępu i boczne osłony umożliwiają szybką i bezproblemową obsługę.

W przeciwieństwie do poprzednich modeli, zastosowano zmniejszoną liczbę części, uproszczone okablowanie i krótsze węże wewnętrzne dla lepszego dostępu, wydajności i trwałości.