Nowe narzędzie Prochem do szybszego czyszczenia

Oferta akcesoriów do czyszczenia firmy Prochem Europe została poszerzona dzięki wprowadzeniu urządzenia do odsysania Powermate 1200 – a opinie z rynku były jednoznaczne.

 

Powermate 1200

Krajowe firmy sprzątające informują, że czyści dywany domowe szybciej; kontrahenci lubią sposób, w jaki usuwa zabrudzenia i poprawia wydajność; zespoły zajmujące się sprzątaniem doceniają jego niewielką wagę i łatwość użytkowania wokół łóżek, biurek i innych trudno dostępnych miejsc.

Dzięki samopoziomującemu się cylindrycznemu pędzlowi 2500 obr./min, wysokociśnieniowej głowicy próżniowej 12 ”i kablowi zasilającemu o długości 25 stóp, urządzenie to eliminuje naprężenia pleców z ciągłych przejść i szorowania, potrajając czas czyszczenia.

Podłączany do każdej maszyny czyszczącej wyciąg, rozwiązanie Powermate podczas rozpylania 1 / 12hp napędza mechaniczną szczotkę rolkową Tynex, która pobudza i niszczy ciężkie zabrudzenia, a odpady są zasysane z powrotem do zbiornika maszyny (przezroczysta płyta czołowa umożliwia nawet obserwować wydobywanie brudnej wody).

Mocno zabrudzony dywan w ruchu ulicznym w środowisku komercyjnym poddany wstępnej obróbce za pomocą odpowiedniego prayrayu, czerpie ogromne korzyści z Powermate. Pozostaw zabrudzony obszar na pięć minut, włącz i uruchom przepust do ekstrakcji za pomocą detergentu do płukania dywanów.

W przypadku sprzątania kontraktów handlowych, sprzątania w gospodarstwie domowym / mieszkalnym lub  ,nowe narzędzie Prochem do szybszego czyszczenia Powermate jest ustawiony, aby ułatwić życie.