Prochem Clean & Gleam idealny na wodę…

Prochem: Ian Brewer wygrywa kotrakt na czyszczenie łodzi na Tamizie

Ostatnio relacjonowaliśmy przedsięwzięcie Iana Brewera oparte na Woking Clean & Gleam we wrześniu, kiedy sprzątał starożytne podłogi kościoła. Wcześniej informował o tym, jak czyści kawiarnie klubów jachtowych. Teraz zdecydowanie podjął decyzję…

Nieustraszony profesjonalista wygrał kontrakt na dokładne czyszczenie łodzi na Tamizie w Londynie.

„To fantastyczne – świetna zabawa!”, zachwyca się. „Przeprowadziłem teraz cztery prace remontowe dla firmy zajmującej się rekreacją na łodziach o nazwie Riverscapes z siedzibą w Hampton Court.”

„Natasha i partner Klaus rozpoczęli działalność trzy lata temu, a teraz ich super krążowniki są bardzo popularne wśród odwiedzających miasto turystów z całego świata.”

Wygląda na to, że morskie powiązania Klausa są głęboko zakorzenione.

Ian mówi: „Kiedy zapytałem go, jak dostali się do pracy na łodziach, wyjaśnił, że w 1918 roku jego dziadek opatentował technologię, która skutecznie naprawiła błąd grodzi, który ostatecznie przypieczętował los„ Titanica ”.

Po tej strasznej tragedii wydaje się, że był człowiekiem, którego misją było dopilnowanie, by nigdy więcej się nie powtórzyła – szerzył swoją miłość do łodzi przez kolejne 2 pokolenia, ponieważ ojciec Klausa był głównym inżynierem tankowca w brytyjskiej marynarce handlowej. Klaus zaś ma dla mnie 19 łodzi do wyczyszczenia”

Ian ustawił w kolejce swoje ulubione rozwiązania Prochem, aby zająć się wnętrzami małych statków.

„Regularnie używam produktów firmy Prochem: Microsan , Multi Pro , Clensan , Crystal Green , Prespray Gold ,

Liquid Woolsafe , Leather Cleaner, Leather Conditioner i Odor Fresh ” – mówi.

prochem

 

„Jest to szeroki zakres produktów, dzięki czemu radzę sobie z różnorodnymi powierzchniami i włóknami na pokładzie łodzi”.

Inni sternicy wydają się być pod wielkim wrażeniem wykonanej pracy i produktów Prochem.

„To dzięki produktom Prochem, mojemu szkoleniu z nimi, a tym samym prawdziwemu zrozumieniu zastosowania produktu Clean & Gleam”, mówi Ian.

Natasha opowiada historię z własnego doświadczenia: „szukaliśmy lokalnych środków czyszczących dla dywanów i tapicerki do naszych łodzi w Hampton Court. Przybyło pięć różnych firm i wszystkie wydawały się negatywnie i nie entuzjastycznie nastawione do pracy, lecz potem poznaliśmy Iana. ”

Natasha: „Wszystko, co mamy, to pochwała i uznanie dla tego profesjonalisty. Nie tylko profesjonalnie zajął się dywanami i tapicerką, ale również całkowicie wyczyścił cztery nasze łódki od góry do dołu, wewnątrz i na zewnątrz, a także wyczyścił moje dywany w domu!”

„Nasze łodzie teraz lśnią i zamierzamy regularnie współpracować z Ian’em”.

www.riverscapes.co.uk

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.

 

By | Sierpień 6th, 2019|