Nowatorskie techniki czyszczenia i rozwiązania zaprezentowane zostały w najnowszym katalogu produktów Prochem Europe na rok 2018.

rc2700

rc2700

Najnowsza maszyna czyszcząca w sekcji przenośne maszyny pod nazwą Multi Surface CR2,  to wszechstronny bezdotykowy system, który nie tylko eliminuje potrzebę użycia szczotki w toaletach i przebieralniach, ale może również służyć za czyszczenie dywanów i tapicerki.

Maszyna ma potężną 500 psi pompę wody z wbudowanym  dozownikiem auto-chemicznym i nowatorską opcja mycia ciśnieniowego.  Opcjonalne wyposażona jest w podgrzewacz roztworu dzięki czemu w łatwy sposób możemy zwiększyć wydajność czyszczenia.

Trzystopniowy system próżniowy umożliwia szybkie i skuteczne odzyskiwanie brudnej wody. Wbudowany system mocowania lancy i węża sprawia, że CR2 jest łatwa w transporcie razem ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami potrzebnymi do czyszczenia.

Szeroki zakres użytkowania 2 w 1 :

  • pranie dywanów i tapicerki,
  • czyszczenie pionowych i poziomych powierzchni płaskich
  • szeroki zakres akcesoriów – dodatkowo poszerza jej zakres w renowacji powierzchni, kiedy jest to wymagane.
sx9500

sx9500

 

 

 

Prochem zastępuje model Endeavor SX9000 jednostką Endeavor 500 Zachwalany przez użytkowników – teraz oferuje nowy 2-stopniowy 8,4″ próżni silnik.

Wyposażony w pompę indukcyjną wysokiego ciśnienia 500 psi oraz napęd tłokowy.  Wysokiej jakości silnik ssący o średnicy 8,4″ i dużej próżni zastosowany Endeavor 500 odpowiada wydajności małej jednostki Truck-Mount.

 

 

 

 

 

Akcesoria i narzędzia do ekstraktorów przenośnych ulepszane są systematycznie przez co czyszczenie staje się jeszcze prostsze. Prochem Europe wprowadza na rynek europejski nową turbo-szczotkę do prania ekstrakcyjnego Prochem Powermate 1200, jest lekka i łatwe do manewru.

Posiada unikatowy system poziomowania przyklejając się do pranej powierzchni automatycznie bez zbędnej ręcznej regulacji.  Szczotka walcowa generuje obroty na poziomie 2500 obr/min, 30 cm średnicy slotu ssącego oraz przemysłowy przewód zasilający 7.5 mtr gwarantują mobilność i rewelacyjne efekty prania.

 

 

 

 

 

Również nowym narzędziem debiutującym w tym roku jest Prochem S-Bend narzędzie do schodów. 

Wykonane z wysokiej jakości stali kwasoodpornej z regulowanym uchwytem oraz 2-dyszami natryskowymi. Znakomite narzędzie do trudnych miejsc.

 

 

 

 

 

 

Wielkiej Brytania jest głównym dostawcą technologii Truck-Mount, Prochem Europe wprowadza dodatkowenarzędzia do serii Sapphire 370SS.

Najmniejsza maszyna zajmuje łącznie 1 metr sześcienny, jest to o 50% mniej miejsca niż w konkurencyjnych modelach, tym samym uwalnia jak że dużo cennego miejsca w vanie.

Nowe funkcje 370SS:

  • nowy wygląd
  • wykończenie włókna węglowego
  • podświetlana przednia pokrywa

W tym roku ruszamy ze sprzedażą nowych narzędzi przeznaczonych do mocnych ekstraktorów przenośnych oraz spalinowych. Nowe narzędzie do ekstrakcji Prochem Sapphire Hoss 700 zadebiutuje na targach czystości w Amsterdamie w maju 2018 roku.

Zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować wydajność czyszczenia dywanów i zminimalizować czas schnięcia, HOSS 700 rozpędza się do 700 obrotów na minutę, dostarczając rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów w przystępnej cenie. Jeśli chcesz znacznie poprawić wyniki czyszczenia to narzędzie jest stanowczo dla Ciebie.

Ponadto w tym urządzeniu  zoptymalizowano siłę docisku prost proporcjonalnie do natrysku i przepływ próżni dla maksymalnej ekstrakcji, skracając czas schnięcia dywanów do 30% w porównaniu do prania standardową lancą do dywanów.

 

 

Prochem Europe w 2018 wprowadza do swojej oferty nowe ultra lekkie lance do prania dywanów i wykładzin obiektowych Sapphire Titanium S-bend.


Nowa lanca wykonana jest w 100% i słynie z wysokiej wytrzymałości.

  • Ultra niska waga
  • Tytanowe tłoczenia zmniejszają zmęczenie operatora
  • Cztery lub sześć dysz natryskowych zapewnia doskonałą penetracje.

Nowe narzędzie do prania Sapphire skraca czas suszenia, czyszczenie staje się łatwiejsze a poślizg lżejszy przez doskonałe dopasowanie polimeru na slocie ssącym, który sprawia, że pranie nie wymaga praktycznie wysiłku.

Pełne informacje na temat nowych produktów na temat czyszczenia można znaleźć w nowym katalogu Prochem Europe 2018, lub w lokalnych punktach dystrybucji Prochem oraz poprzez ten link do pobrania