Prochem Europe nowy system CR2  wzbogaca linię produktową maszyn przenośnych o możliwości czyszczenia bezdotykowego …

Specjalista od rozwiązań i technologii w zakresie profesjonalnego czyszczenia – Prochem Europe – utrwala swoje partnerstwo z organizacją NCCA („National Carpet Cleaners Association” czyli „Krajowym Stowarzyszeniem Firm Czyszczących Dywany”) we wspólnej inicjatywie promocyjnej na kwietniowych Targach „Cleaning Show” w mieście Manchester.

Wydarzenie to – odbywające się w miejskiej Hali Targowej w dniach 11-12 kwietnia 2018r. – przypada na sam środek brytyjskich targów Cleaning Show odbywających się w dwuletnim cyklu i stało się uznanym forum producentów, dystrybutorów i dostawców usług serwisowych w północno-zachodniej części Wielkiej Brytanii i dalej.

Na stoisku D10 Prochem Europe wystawia szeroki asortyment swoich produktów między innymi wchodzący na rynek system CR2 do bezdotykowego czyszczenia przeznaczony do podłóg w łazienkach i toaletach, oraz maszynę Powermate 1200 Powerbrush.

Nowość dołączająca do linii produktowej maszyn przenośnych Prochem’u, wszechstronny system CR2 Muti-Surface do „bezdotykowego” czyszczenia / odświeżania, który sprawia, że nie potrzebujemy już więcej mopów i szczotek, i który – z pomocą lancy do czyszczenia dywanów lub narzędzia do czyszczenia tapicerki – może być również stosowany do czyszczenia dywanów i tapicerki.

Przenośne akcesoria i przyrządy dodatkowe od firmy Prochem Europe zostają jeszcze bardziej wzbogacone o nowy przyrząd – Powermate 1200 – lekką, łatwą do manewrowania zasilaną elektrycznie lancę do maszyn ekstrakcyjnych wyposażoną w samopoziomującą szczotkę cylindryczną o prędkości obrotowej 2500 obrotów na minutę, w 12-calową głowicę próżniową oraz w kabel zasilający o długości 25 stóp (7,62 m).

Kolejne maszyny i przyrządy przenośne pokazane na targach to Prochem Endeavor 500,  oraz Steempro Powermax wyposażony w wewnętrzny system wymiany ciepła „Heat ‚n’ Run”, razem z wyselekcjonowanymi, uznanymi przez branżę, specjalistycznymi roztworami czyszczącymi takimi jak „Fresh Breeze Odour Neutraliser”, „Extraclean” i „Fluoroseal CF”.

Szkolenie jest oczkiem w głowie dla wiodącego brytyjskiego szkoleniowca szkolącego profesjonalistów od czyszczenia.

Prochem zaprosił kolegów z NCCA („National Carpet Cleaners Association” czyli „Krajowego Stowarzyszenia Firm Czyszczących Dywany”) aby współdzielili stoisko podczas tego wydarzenia.

Ostatecznie, wabik dodany do Stoiska D10 aby przyciągnąć klientów przybrał formę losowania wizytówek, gdzie nagrodą jest bezpłatne szkolenie.

Dalsze informacje:

www.prochem-uk.com

https://cleaningshow.co.uk