Prochem

Prochem pokaz czyszczenia okien

Prochem pokaz czyszczenia okien

Prochem Europe

sprawił, że profesjonalistom z zarówno pionowego jak i poziomego sektora branży profesjonalnego czyszczenia „opadły szczęki” na corocznym Pokazie Profesjonalnego Czyszczenia Okien w tym roku.

Prochem wystawiała się wspólnie z organizacją NCCA powtarzając fenomenalny sukces wydarzenia z 2017 roku, sprawiając że to wspólne przedsięwzięcie firmy Prochem i organizacji NCCA koniecznie musi zobaczyć każdy pracujący w firmach zajmujących się czyszczeniem dywanów i okien.

Stoisko firmy Prochem Europe

było obecne w Stoneleigh Park (hrabstwo Warwickshire), gdzie wystawiano duży wybór środków chemicznych i maszyn, w tym ekstraktor Galaxy, większą maszynę Steempro oraz największą maszynę – Endeavour o mocy 500 psi – wszystkie przyciągające mnóstwo zwiedzających.

Menadżer ds sprzedaży firmy Prochem, Phil Jones mówi: „Wielki show, wśród odwiedzających mnóstwo osób chcących rozpocząć przygodę z czyszczeniem dywanów, co jest zawsze obiecujące dla takiej firmy jak nasza, show, na którym łączymy pokaz szkoleń i technologiczne innowacje.

Wielu z tych odwiedzających było zainteresowanych zobaczeniem maszyny Galaxy, idealnej maszyny startowej a kilku zostało poinformowanych o tym show przez swoich lokalnych dostawców i przybyło aby uzyskać od firmy Prochem więcej informacji.”

Prochem również wystawiał i demonstrował kilka nowych produktów, w tym warto zauważyć lancę z Teflonu, która pasuje do dowolnej głowicy o rozmiarze 12″ i sprawia że posługiwanie się lancą jest znacznie lżejsze.

Phil relacjonuje: „Jeden z naszych kontraktorów spisał najpierw lancę na straty jako gadżet ale gdy ją przetestował odwrócił się z wielkim uśmiechem i zawołał „Wow!””

Wystawiana przez nas maszyna LS38 również przyciągała duże zainteresowanie, jest to maszyna z podwójnymi szczotkami obrotowymi obracającymi się przeciwbieżnie, idealna do szczotkowania środków typu prespray, jak również stosowana do czyszczenia przy użyciu środków chemicznych w technologii Fiberdri.

„Chociaż maszyna ta była tylko wystawiana na próbę i aby pozyskać opinie od klientów i nie jest jeszcze na sprzedaż, zostały zebrane zamówienia, tak więc niedługo można się jej spodziewać w sprzedaży,” – mówi Phil.

Prochem również zorganizował niewielkie miejsce do demonstrowania technik usuwania plam, gdzie zwiedzającym pokazywano właściwe sposoby usuwania plam powstałych po rozlaniu się kawy i czerwonego wina przy użyciu różnych technik usuwania plam.

Phil relacjonuje: „Niektórzy zwiedzający próbowali sami, co sprawiało wiele uciechy.” Środek Red Rx firmy Prochem udowodnił swoją przydatność w usuwaniu zabarwień od czerwonej żywności / czerwonych napojów i zwiedzający prosili o więcej demonstracji jego działania.

„Podsumowując, show był wielkim dniem zarówno dla odwiedzających jak i dla personelu stoiska ponieważ nawiązano nowe kontakty i odświeżono już istniejące ze starymi przyjaciółmi. W wydarzeniu tym uczestniczyło bardzo wielu zwiedzających, więcej w porównaniu do wydarzenia z poprzedniego roku.”