Prochem Powermate, nowe narzędzie do szybszego czyszczenia

Oferta akcesoriów do czyszczenia firmy Prochem Europe została poszerzona dzięki wprowadzeniu urządzenia do odsysania Prochem Powermate 1200 – a opinie z rynku były jednoznaczne.

 

Powermate 1200

Prochem Powermate

Krajowe firmy sprzątające informują, że czyści dywany domowe szybciej; kontrahenci lubią sposób, w jaki usuwa zabrudzenia i poprawia wydajność; zespoły zajmujące się sprzątaniem doceniają jego niewielką wagę i łatwość użytkowania wokół łóżek, biurek i innych trudno dostępnych miejsc.

Dzięki samopoziomującemu się cylindrycznemu pędzlowi 2500 obr./min, wysokociśnieniowej głowicy próżniowej 12 ”i kablowi zasilającemu o długości 25 stóp, urządzenie to eliminuje naprężenia pleców z ciągłych przejść i szorowania, potrajając czas czyszczenia.

Podłączany do każdej maszyny czyszczącej wyciąg, rozwiązanie Prochem Powermate podczas rozpylania 1 / 12hp napędza mechaniczną szczotkę rolkową Tynex, która pobudza i niszczy ciężkie zabrudzenia, a odpady są zasysane z powrotem do zbiornika maszyny (przezroczysta płyta czołowa umożliwia nawet obserwować wydobywanie brudnej wody).

Mocno zabrudzony dywan w ruchu ulicznym w środowisku komercyjnym poddany wstępnej obróbce za pomocą odpowiedniego presprayu, czerpie ogromne korzyści z Prochem Powermate. Pozostaw zabrudzony obszar na pięć minut, włącz i uruchom przepust do ekstrakcji za pomocą detergentu do płukania dywanów.

W przypadku sprzątania kontraktów handlowych, sprzątania w gospodarstwie domowym / mieszkalnym lub  ,nowe narzędzie Prochem Powermate do szybszego czyszczenia jest ustawione, aby ułatwić życie. 

 

 

Prochem Powermate jest świetną maszyną dla wszystkich firm sprzątających które cenią sobie profesjonalizm i szybkość wykonywania zadania. Inwestować powinniśmy zawsze z głową, a co za tym idzie za każdym razem wybierać sprzęt, który jest profesjonalny, bez awaryjny i przede wszystkim jak najbardziej wydajny. Taki właśnie jest Prochem Powermate, dzięki tym cechom jest on stawiany w czołówce maszyn sprzątających wybieranych przez profesjonalistów.

Zaufaj recenzjom najbardziej cenionych specjalistów i spraw aby Twoja firma legitymowała się profesjonalizmem i kompetencjami do pracy w tej branży. Prochem Powermate z pewnością pomoże Ci do tego dążyć.

 

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.