Firma z Monako zajmująca się obsługą techniczną jachtów zareagowała na wezwanie klienta i optymalnego utrzymania czystości w kabinach swojej floty. Z pomocą zwrócili się do Prochem Europe.

Firma Claudio Novi’s Monaco Sails legitymuje się ponad 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym na lokalnym rynku.

Kiedy pracujesz dla klientów bardzo wysokiej klasy, najwiekszą trudnością jest przede wszystkim znalezienie odpowiedniego partnera” – mowi

Przeprowadziliśmy rozeznanie i badanie technologii na najwyższym poziomie. Wśród lokalnych dostawców nazwa PROCHEM była wymieniana regularnie. Wiekszość innych firm zajmujących się utrzymaniem czystości jachtów wzdłuż Cote d’Azur pracuje technologą prochem. Pranie wykładzin i inne rozwiązania technologiczne tej firmy bardzo nas zainteresowały

Stało się jasne, że jest to odpowiedni rodzaj jakości jaki możemy zapewnić naszym klientom. Z naszego punktu widzenia jest to proces który przynosi kluczowe korzyści jak moc, szybkość i łatwość dostępu w przypadku maszyn stacjonarnych Truck-Mount.”

Prochem oferuje najszerszą gamę ekstraktorów ciężarowych Truck-Mount na rynku europejskim. Mając na uwadze początkowe potrzeby klienta i dostępny budżet Claudio wybrał dla swojej firmy najlepsze rozwiązanie Peak GTX.

Pranie wykładzin i różnego rodzaju powierzchni jest dużo łatwiejsze z zasilanym przez trwały 26KM silnik Kohler w tej opcji chłodzony jest cieczą. Prochem Peak GTX zapewnia wysoką wydajność, trwałość oraz prosty serwis i konserwacje. Ponadto opatentowany system wymiany ciepła podgrzewa roztwór wystarczająco mocno dla ciągłej pracy jednego lub dwóch operatorów maszyny. Próżniowy system ssący jest cichy i pozwala podłączyć do 120 mtr węża ssącego od pojazdu.

To dowód na mamy idealny sprzęt do wejścia na rynek” – relacjonuje

Ze względu na wymagania prawne w Księstwie Monako – Monaco Sails nie jest zarejestrowana jako firma sprzątająca na lokalnym rynku. Claudio zawarł partnerstwo z włoską firmą czyszczącą Water World, która obsługuje serwis techniczny jachtów swoich klientów w potrach i stoczniach z Hiszpanii i Włoch.

Wysłaliśmy swoich techników do Chessington do wzięcia udziału w dwudniowym szkoleniu i utwierdzilismy się w przekonaniu o bardzo wysokiej skuteczności i prostoty w użyciu na materacach, tapicerkach i dywanach a nawet podłogach. Pranie wykładzin również nie sprawiało większych problemów” – mówi Claudio

Mając jednostkę stacjonarną, możemy zaparkować obok każdego jachtu i po prostu rozwinąć węże wnieść narzędzia do dywanu lub tapicerki, co jest procesem szybkim i bez wysiłku. Pranie wykładzin nie jest już żadnym problemem.

Claudio nie spoczywa jednak na laurach..

Bedziemy monitorować nasze postępy i cały ostatni rok w celu pozyskania kolejnej jednostki z systemem TruckMount firmy Prochem” – dodaje

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.