targi czystosci

Prochem Europe zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania i technologie w marcu (2017) na największych targach w UK, The Cleaning Show.

Impreza, która odbędzie się w Londyńskim Excel w dniach 14– 16 marca, przyciąga tysiące czołowych dostawców, hurtowników, technologów, firm czyszczących i wszelkiego rodzaju atrakcyjnej mieszanki klientów. Przez 3 dni prowadzone są liczne seminaria, wystawy i stoiska targowe.

Na stoisku F10, Prochem Europe będzie prezentował odwiedzającym swoje najnowszą gamę produktów do prania ekstrakcyjnego, akcesoria i maszyny wszystkich typów i rozmiarów.

Podczas targów zostanie również pokazany nowy produkt chemiczny B106 Extraclean.

Nadaje się do czyszczenia ekstrakcyjnego zarówno wykładzin dywanowych, dywanów orientalnych i tapicerki meblowej. Jego unikatowa formuła zawiera neutralizator zapachów Lemon Breeze* zostawiając nowy przyjemny cytrynowy zapach.

Oprócz rozwiązań technologicznych związanych z chemikaliamii, Prochem zaprezentuje również szeroką game maszyn i narzędzi do czyszczenia oraz coraz to bardziej popularnych ekstraktorów przenośnych Endeavor 500, Bravo, Fivestar, Polaris 500 800, Steempro

Powerplus i Powermax.

W przypadku większych zadań rekomendowane jest zamontowanie super-potężnych jednostek ciężarowych TruckMount. Na stoisku zaprezentujemy model Sapphire 370SS – młodszego brata Prochem Blazer GT.

Uzupełniając powyższe narzędzia i akcesoria oferujemy również pełną game opryskiwaczy BIRCHMEIER, narzędzi ręcznych i akcesoriów.

Na wszystkie pytania obejmujące sprzętu, porad i szkoleń, zespół Prochem Europe będzie do Panstwa dyspozycji. Zapraszamy!

 

Wydano w grudniu 2016 w imieniu Prochem Europe Ltd przez

Whiteleaf Business Centre, Buckingham Industrial Park, Buckingham MK18 1TF, UK

tel 00 44 (0) 01280 308010 www.pmpr.info

Historia Prochem Europe

Założona w 1974 roku, Prochem Europe Ltd. to Brytyjski producent środków do czyszczenia i konserwacji dywanów, tkanin i podłóg. Chemikalia są zawsze świeże i produkowane na bieżąco w siedzibie firmy w Chessington, Surrey. Wszystkie produkty dostępne są w sklepach poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów krajowych i międzynarodowych wraz z pełną gamą chemii, maszyny do czyszczenia podłóg, tkanin, akcesoriów i części zamiennych. Prochem Europe oferuje również szereg uznanych branżowo szkoleń dla czyszczenia i konserwacji wykładzin, dywanów, tapicerki oraz podłóg w Chessington zapewniając najnowsze techniki i metody konserwacji.

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.