Profesjonalne wyciąganie wody z zalanych pomieszczeń i nie tylko!Profesjonalne wyciąganie wody

Prochem FLOOD BUSTER FB50 to profesjonalna, najwyższej jakości maszyna do radzenia sobie z zalaniami i nadmiernymi przemoczeniami.
Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji w której Twój odkurzacz piorący nie poradził sobie z zadaniem?
Profesjonalne wyciąganie wody przerosło Cię?
Czy zdarzyło się, że musiałeś ciągle opróżniać pojemnik odzyskowy, bo odkurzacz nie był w stanie usunąć tak dużej ilości wody z zalanego pomieszczenia?
A może odrzuciłeś zlecenie, ponieważ nie masz odpowiedniego sprzętu, aby podołać poważnym zalaniom?

Profesjonalne wyciąganie wody to trudne zadanie. Dzięki zastosowaniu prezentowanej maszyny , zlecenie będzie wykonane o wiele szybciej niż w przypadku używania standardowych metod…
Prochem Flood Buster FB50 to wiodący na rynku sprzęt do wyciągania wody z zalanych pomieszczeń. Urządzenie zawiera 35-litrowy zbiornik z filtrem wstępnym, który gwarantuje, że duże przedmioty nie dostaną się do zbiornika z pobranym płynem. Ssanie jest wytwarzane przez silnik próżniowy 5,7 cala, a woda pobierana jest przez wąż o długości 7.6m (w standardzie ) o 3.8cm średnicy. Otwarty koniec węża można po prostu włożyć do zalanego pomieszczenia. Silnik jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu woda nie dostanie się do komponentów elektrycznych. Dzięki kompaktowym rozmiarom (54x74x80 cm) i niewielkiej wadze maszyny bez najmniejszego problemu nawet jedna osoba może ją transportować dowolnym rodzajem pojazdu. Profesjonalne wyciąganie wody wręcz może stać się Twoją specjalnością.
Gdy Flood Buster osiągnie pełną pojemność, pompa odpływowa uruchamiana przełącznikiem pływakowym jest automatycznie włączana. Odkurzacz może poradzić sobie z ciałami stałymi do 2.5cm średnicy i przepuścić wodę w ilości 189L ścieku na minutę przez 3.8cm wąż o długości do 15.2m, co pozwala całkowicie wypompować odpady do pobliskiego odpływu.
Maszyna posiada z tyłu 12″(ok. 30,5 cm) kółka oraz przednie, skrętne 5″(12,7cm). Dodatkowo wyposażona jest w uchwyt ułatwiający wnoszenie jej po schodach, co czyni ją jeszcze bardziej mobilną.
Ciągłe przełączanie się urządzenia pozwala pompować ścieki bez konieczności ich opróżniania i przez to równoważy czas między zasysaniem a automatycznym wypompowywaniem.
Wybierając Prochem Flood Buster FB50 możemy być pewni, że uzyskamy najwyższą wydajność i bezpieczeństwo przy zachowaniu mobilnych gabarytów. Jest to najlepsza maszyna w swojej klasie!

Z FB50 profesjonalne wyciąganie wody nie będzie stanowiło żadnego problemu!

najlepsza chemia do prania