Nowy roztwór ekstrakcyjny do wykładzin, dywanów i tapicerki czyści i neutralizuje zapachy.

Extraclean – roztwór ekstrakcyjny do wykładzin.

Produkt premium zadebiutuje na targach czystości Cleaning Sho ExCel w Londynie/ marzec 2017 r Dzieki zawartym polimerom zmniejsza podatnośc na ponowne zabrudzenia.

W zatłoczonym rynku rozwiązań technologicznych, B106 Extraclean wyróżnia się różnorodnością swoich cech jak i wydajności w połączeniu ze skutecznością. Produkt zatwierdzony przez Woolsafe idealny do czyszczenia ekstarakcyjnego i pielęgnacji dywanów wełnianych i chodników oraz większości tapicerek meblowych.

Ten zaawansowany roztwór ekstrakcyjny do wykładzin wykorzystuje formułę mikrokapsułkowania zapobiegając przed ponownym i szybkim zabrudzeniem włókien, dywanów i tkanin, pozostawiając przyjemny cytrynowy zapach Lemon Breeze* z neutralizatorem odoru.

Jeden pojemnik 5L daje po rozrobieniu do 500 litrów gotowego do użycia roztworu czyszczącego: najnowszy produkt firmy, można znaleść również w ostatnim wydaniu katalogu PROCHEM EUROPE 2017.

Ponad 40 stron, wysokiej jakości publikacje A4 podsumowuje i przedstawia wszystkie chemikalia, przenośne i ciężarowe jednostki stacjonarne, akcesoria z pełną informają oraz ceny w funtach netto dla sieci dystrybucji UK.

Szczegółowe ceny dla Polski znajdziesz u partnera/dystrybutora z naszej sieci importu z prochem.co.uk

Najnowszy program kompleksowych szkoleń obejmujący czyszczenie dywanów, tapicerki, czyszczenie twardych powierzchni i usuwanie plam dostępne w wybranych terminach oryginalnie w Training Centre Academy w Chessington, Surrey, UK.

Szczegółowe informacje na temat kursów regionalnych w Polsce pod numerem telefonu: 660859752

Roztwór ekstrakcyjny do wykładzin Extraclean może być oglądana na stoisku F10 w Cleaning Show London Excel, 14-16 marca 2017 r.

 

roztwór ekstrakcyjny do wykładzin