Sapphire Pro – idealne narzędzie do twojej pracy!

Jeśli zobaczyć znaczy uwierzyć, dla wszystkich posiadaczy maszyn ekstrakcyjnych Truck-Mount jak również wysokociśnieniowych ekstraktorów przenośnych mamy dobre wieści w najnowszej aktualizacji narzędzi mamy coś nowego – rączkę do tapicerki Prochem Sapphire Upholstery Pro

To wysoce wytrzymałe narzędzie ma teraz jasną plastikową głowicę, która jest silna jak nigdy dotąd, jednocześnie umożliwia użytkownikom obserwowanie stopnia zabrudzenia z dywanu lub tapicerki, teraz wiemy kiedy czyszczone elementy są naprawdę czyste.

Narzędzie Pro Hand Tool  posiada szereg funkcji, takich jak profilowany blok natryskowy (nie dysza), przednie i tylne szczeliny próżniowe, zawór spustowy zamykany, regulacje ssania oraz zawór regulacyjny przepływu roztworu czyszczącego.

Narzędzie jest lekkie i niewielkich rozmiarów, szczególnie zalecane do mniejszych jednostek stacjonarnych Truck-Mount co jest wielką zaletą Sapphire Pro.

Standardowe wyposażenie maszyn Sapphire Pro obejmuje innowacyjną technologię wymiany ciepła i precyzyjnej kontroli temperatury roztworu czyszczącego. Serwis maszyny jest prosty, żadna część składowa nie jest wbudowana głębiej niż 10 cali od zewnątrz, dzięki czemu wszystkie paski, filtry olejowe, wodne i inne podzespoły są w zasięgu ręki.

Truck Mount-y Sapphire Pro mają również super wytrzymały zbrojony system pasa chłodzącego, który znacznie przedłuża żywotność, zmniejszając koszty utrzymania.

-ends-

Issued October 2016 on behalf of Prochem Europe Ltd by
petermuir public relations

Historia Prochem Europe

Założona w 1974 roku, Prochem Europe Ltd. to Brytyjski producent środków do czyszczenia i konserwacji dywanów, tkanin i podłóg. Chemikalia są zawsze świeże i produkowane na bieżąco w siedzibie firmy w Chessington, Surrey. Wszystkie produkty dostępne są w sklepach poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów krajowych i międzynarodowych wraz z pełną gamą chemii, maszyny do czyszczenia podłóg, tkanin, akcesoriów i części zamiennych. Prochem Europe oferuje również szereg uznanych branżowo szkoleń dla czyszczenia i konserwacji wykładzin, dywanów, tapicerki oraz podłóg w Chessington zapewniając najnowsze techniki i metody konserwacji.

Sprawdź Sapphire Pro!

Skontaktuj się z nami!

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.