Serwis odkurzaczy piorących, ekstraktorów maszyn piorących.

 

Potrzebujesz przeglądu, wymiany części eksploatacyjnych lub po prostu Twoja maszyna przestała działać? Nasza firma posiada własny wewnętrzny serwis ekstraktorów piorących, dzięki czemu Serwis odkurzaczy piorącychomijamy długi czas napraw spowodowany przeciągającymi się terminami transportu. Niewiele firm oferujących profesjonalny sprzęt do prania i czyszczenia może zapewnić serwis odkurzaczy piorących (całe zaplecze serwisowe) oraz prawdziwą gwarancję z terminowymi naprawami. Z nami Twój biznes będzie odporny na przestój spowodowany długim czasem naprawy i będzie nadal rozwijał się w szybkim tempie.

Serwis odkurzaczy piorącychNasz serwis odkurzaczy piorących naprawi każdą usterkę:
• uszkodzona pompa lub turbina,
• problemy z elektroniką,
• brak ciśnienia lub ssania,
• uszkodzone akcesoria ,
• i wiele wiele innych problemów z którymi nasz serwis radzi sobie od wielu lat.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i znajomości maszyn piorących od podszewki. Nasz serwis odkurzaczom nawet w najbardziej opłakanym stanie nada nowe życie. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu firm ekstraktor to duży wydatek, dlatego zamiast wymiany maszyny co będzie wiązało się z wysokimi kosztami rzędu kilku do nawet kilku nastu tysięcy, po prostu oddać ją do odnowy w naszym serwisie. Wróci w takim stanie w jakim została kupiona!serwis odkurzaczy piorących
Oprócz maszyn oczywiście obsługujemy również wymianę/renowację/naprawę akcesoriów i narzędzi do pracy, takich jak lance czy rączki. Regeneracja lancy, która ma za sobą wiele zleceń, może nawet kilkukrotnie zwiększyć efekty jej pracy. Nieprawidłowo działające narzędzie do prania tapicerki również potrafi doprowadzić do szału operatorów. Właśnie dlatego przeglądy sprzętu oraz ich renowację są tak kluczowe jeżeli zależy nam na pełnym profesjonalizmie oraz przyjemności z wykonywanej pracy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy rzeczywiście stawiają na profesjonalizm i najwyższą jakość, a także chcą się stale rozwijać.

Bliski profesjonalny serwis odkurzaczy piorących potrafi być niezwykle ważnym elementem skutecznego biznesu. Nawet drobne usterki potrafią powodować straty w biznesie, jednak dzięki odpowiednim osobom na odpowiednim miejscu, możemy bardzo łatwo uniknąć takich problemów.

Serwis odkurzaczy piorących.

Kontakt w sprawie przeglądu/naprawy/odnowy maszyn i akcesoriów telefonicznie lub mailowo:
📞660 859 752
📧 biuro@global-clean.pl

Najlepszy serwis odkurzaczy piorących w Polsce! 
najlepsza chemia do prania