szkoleniaprochem

Postanowienia noworoczne? Wejdź do gry…- Szkolenia Prochem

Nowo ogłoszone terminy na 2017 Szkolenia Prochem Europie w jedno- i dwudniowych sesjach treningowych prowadzone przez National School Training dla firm zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem wykładzin. Szkolenia odbywają się z użyciem środków i narzędzi Prochem Europe: Chessington, Surrey.

Główne zagadnienia to dywany, powierzchnie płaskie, czyszczenie tapicerki i usuwania plam. Kursy obejmują nauczanie twarzą w twarz i krok po kroku przez co demonstracje trenerów PROCHEM są łatwe do wchłonięcia. Program skierowany jest do uczestników pragnących zdobyć wiedzę oraz zaufanie do czyszczenia zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi.

Delegaci również otrzymają kompletne repertorium „odświeżające”, jeśli chodzi o wprowadzenie teorii w praktyce, na miejscu w Training Centre w Chessington.

Uzupełnieniem szkolenia są jednodniowe szkolenia regionalne w miejscach ogłoszonych przez lokalnego dystrybutora.

Ponadto szkolenia PROCHEM z zakresu wykładzin i tapicerki są zatwierdzone przez NCCA. Po ukończeniu wybranego kursu uczestnicy mogą przystąpić do egzaminu członkostwa i zdobyć odpowiednie kwalifikacje podnosząc prestiż swojej firmy zostając członkiem NCCA.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać bezpośrednio pod nr tel
+44 20 8974 1515 UK
+48 660 859 752 PL dystrybucja marki
oraz klikając na link na www.prochem-uk.com

Wydano w grudniu 2016 w imieniu Prochem Europe Ltd przez

Whiteleaf Business Centre, Buckingham Industrial Park, Buckingham MK18 1TF, UK
tel 00 44 (0) 01280 308010 www.pmpr.info

Historia Prochem Europe

Założona w 1974 roku, Prochem Europe Ltd. to Brytyjski producent środków do czyszczenia i konserwacji dywanów, tkanin i podłóg. Chemikalia są zawsze świeże i produkowane na bieżąco w siedzibie firmy w Chessington, Surrey.

Wszystkie produkty dostępne są w sklepach poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów krajowych i międzynarodowych wraz z pełną gamą chemii, maszyny do czyszczenia podłóg, tkanin, akcesoriów i części zamiennych.

Prochem Europe oferuje również szereg uznanych branżowo szkoleń dla czyszczenia i konserwacji wykładzin, dywanów, tapicerki oraz podłóg w Chessington zapewniając najnowsze techniki i metody konserwacji.

Specjalistyczne rozwiązania. Cleaning Show 2017 London.

Prochem Europe zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania i technologie w marcu (2017) na największych targach w UK, The Cleaning Show.

Impreza, która odbędzie się w Londyńskim Excel w dniach 14–16 marca, przyciąga tysiące czołowych dostawców, hurtowników, technologów, firm czyszczących i wszelkiego rodzaju atrakcyjnej mieszanki klientów. Przez 3 dni prowadzone są liczne seminaria, wystawy i stoiska targowe.

Na stoisku F10, Prochem Europe będzie prezentował odwiedzającym swoje najnowszą gamę produktów do prania ekstrakcyjnego, akcesoria i maszyny wszystkich typów i rozmiarów.

Podczas targów zostanie również pokazany nowy produkt chemiczny B106 Extraclean. Nadaje się do czyszczenia ekstrakcyjnego zarówno wykładzin dywanowych, dywanów orientalnych i tapicerki meblowej. Jego unikatowa formuła zawiera neutralizator zapachów Lemon Breeze* zostawiając nowy przyjemny cytrynowy zapach.

Oprócz rozwiązań technologicznych związanych z chemikaliamii, Prochem zaprezentuje również szeroką game maszyn i narzędzi do czyszczenia oraz coraz to bardziej popularnych ekstraktorów przenośnych Endeavor 500, Bravo, Fivestar, Polaris 500 800, Steempro Powerplus i Powermax.

W przypadku większych zadań rekomendowane jest zamontowanie super-potężnych jednostek ciężarowych TruckMount. Na stoisku zaprezentujemy model Sapphire 370SS – młodszego brata Prochem Blazer GT.
Uzupełniając powyższe narzędzia i akcesoria oferujemy również pełną game opryskiwaczy BIRCHMEIER, narzędzi ręcznych i akcesoriów.

Na wszystkie pytania obejmujące sprzętu, szkolenia prochem, porad, zespół Prochem Europe będzie do Panstwa dyspozycji. Zapraszamy!

 

najlepsza chemia do prania

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.