Szkolenie PROCHEM z Philem Jonesem w Global-Clean

Rok 2szkolenie prochem020 to początek nowej dekady – czyli dobry moment na zastanowienie się, czy posiadasz najnowszą wiedzę i umiejętności. W branży stale zmieniają się rozwiązania i techniki, dzięki temu branża czyszcząca stale się rozwija. W Wielkiej Brytanii firmy sprzątające mają dostęp do wysokiej jakości treningów takich jak szkolenie Prochem Europe – głównego dostawcy profesjonalnej chemii czyszczącej oraz sprzętu na Wyspach. Dedykowane tematy kursów obejmują dywany, czyszczenie podłóg twardych i tapicerki, jak również cały zakres profesjonalnego usuwania plam. Dla osób już posiadających firmę sprzątającą (lub pracowników) oferowane są kursy 1-dniowe , a dla tych, którzy dopiero zaczynają czyścić, 2-dniowe. Wszystkie te kursy dają możliwość wypróbowania różnych maszyn, a doświadczeni trenerzy są dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania. Kursy szkoleniowe są również wspierane przez linię pomocy technicznej, a nawet osobistą poradę za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Z podobnego typu szkoleniem w ubiegłym roku zawitał do Polski, a konkretniej do firmy Global Clean w Siedlcach sam główny kierownik sprzedaży z firmy Prochem, Phil Jones.
Celem szkolenia było poznanie, bądź uaktualnienie wiedzy z zakresu metod czyszczenia dywanów i wykładzin oraz nabycie wiedzy dotyczącej wyboru technologii czyszczenia w zależności od materiału.Szkolenie było przeznaczone zarówno dla osób posiadających własne firmy sprzątające jak i dla tych dopiero rozpoczynających przygodę z czyszczeniem.szkolenie prochem

Zakres szkolenia obejmował:
• Materiałoznawstwo (Rozpoznawanie włókien)
• Urządzenia do ekstrakcji i kapsułkowania, bonetowania i szamponowania
• Metody prania ekstrakcyjnego
• Identyfikacja plam i zabrudzeń oraz sposoby ich usuwania
Chemia w czyszczeniu (skala pH, prawidłowe używanie produktów, test koloru)
• Najnowsze technologie czyszczenia
• Dobór wyposażenia i środków czyszczących w zależności od czyszczonej powierzchni i potrzeb

Szkolenie Prochem to duży event dlatego frekwencja przerosła oczekiwania nawet samych organizatorów z firmy Global-Clean, co dobitnie pokazało, jak ważne jest poznawanie bądź choćby uaktualnienie wiedzy i nowych technik w branży sprzątającej.
Najbardziej cieszy to, że nabycie wiedzy dotyczącej technologii czyszczenia w zależności od materiału stało się priorytetem dla wielu firm sprzątających.

Szkolenie Prochem to wydarzenie, które z całą pewnością powinno interesować wszystkich z branży, marka Prochem Europe jest wiodącym liderem branży stąd szkolenie prochem pod okiem brytyjskich ekspertów uchodzi za najbardziej pożądane.

Poniżej zdjęcie grupowe wykonane na koniec ostatniego szkolenie Prochem w Polsce w Siedlcach w firmie Global-Clean.

szkolenie prochem