prochem

Targi czystości – Cleaning Show 2019

Prochem zachowuje czołową pozycję na brytyjskim rynku sprzątania, czego przykładem jest mocne wprowadzenie nowych i sprawdzonych rozwiązań na targach czystości 2019 w ExCel w Londynie (19-21 marca)

Odwiedzający ten duży europejski pokaz targi czystości mogą znaleźć zespół Prochem na stoisku G15.

Czołowym odbiorcą jest najnowszy produkt z gamy najwyższej jakości wyciągów Endeavour z twardym podłożem, które trudno będzie pokonać.

Ten czołowy model oferuje pompę silnika indukcyjnego Cat o mocy 1000 psi, 8-calowy 2-stopniowy silnik próżniowy (z SX9500 Endeavour), wyłącznik pływakowy silnika próżniowego, systemy automatycznego napełniania i automatycznego zrzutu.

Generuje on wystarczające ciśnienie i przepływ, aby uruchomić narzędzie E275 Revolution Tile and Grout, a dodanie różdżki pozwoli również na użycie urządzenia do dywanu.

Targi czystości prochem prezentuje Floodbuster FB50. To urządzenie jest idealnym przyssawką do gleby, zdolną do przyjmowania ścieków i automatycznego pompowania go do wybranego miejsca przeznaczenia.

Jego pompa odprowadza ciecz odpadową przez wąż 1 ½ cala i może obsługiwać cząstki stałe o średnicy 1 cala, jeśli jest to wymagane.

Wreszcie, przydatny dodatek do bardzo popularnej mniejszej maszyny: Galaxy AX500 ma teraz możliwość podgrzewania własnej wody poprzez aktualizację AC3001 Heat ‚N’ Run.

Uzupełnieniem nowości na targi utrzymania czystości będzie wybór najpopularniejszych maszyn czyszczących firmy Prochem, takich jak Polaris 800, urządzenie przechodzące do średnich i dużych korytarzy, wyposażone w cylindryczną szczotkę do mieszania dywanów, podwójną 2-stopniową próżnię silniki i pompa 120 psi.

Na wystawie targi czystości pojawi się również SX2100 Steempro Powermax; niezawodny faworyt wśród większości środków do czyszczenia dywanów, jego niezawodna pompa indukcyjna o mocy 150 psi i podwójne trójstopniowe odkurzacze zapewniają wymaganą wydajność.

Na mniejszą skalę, ale nie mniej silny, Fivestar stał się ulubieńcem domu opieki i wyposażony jest w pojedynczą 2-stopniową próżnię, pompę 85 psi i szczotkę obrotową do wstrząsania dywanów.

A w tych ciasniejszych miejscach znajduje się Bravo Spotter – mała maszyna do plamowania Prochem z pompą 50-60 psi i dwustopniowym silnikiem próżniowym, uzupełniając prawdziwie kompleksową ofertę technologii czyszczenia na targach utrzymania czystości, wszystko na jednym stanowisku.

Dla wielu specjalistów od czyszczenia Prochem oznacza zarówno specjalizację, jak i jakość. Dopełnieniem tegorocznych wydań technologicznych prezentowanych na targi czystości będzie szeroka gama specjalistycznych produktów do usuwania plam, w tym żel cytrusowy Stain Pro i odplamiacz do kawy.

Targi czystości to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w profesjonalnym sprzątaniu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska Prochem na targi czystości.

 

Znalezione obrazy dla zapytania: Cleaning Show 2019

Znalezione obrazy dla zapytania: prochem"