Prochem Europe Szkolenia – egzamin wstępny do National Carpet Cleaners Association (NCCA)

Pracownicy firm czyszczących uczestniczący w szkoleniach Prochem Europe, już teraz mogą podjąć egzamin wstępny do National Carpet Cleaners Association (NCCA) w tym samym czasie.

NCCA służy do promowania najlepszych praktyk wśród swoich członków w dostarczaniu wysokiej jakości usług czyszczących w zakresie czyszczenia dywanów, tapicerki i pielęgnacji podłóg, jak również chroni interesy naszych klientów.

Mówi Sales Manager Prochem Phil Jones:

„Prochem popierał i ściśle współpracował z NCCA przez wiele lat, więc jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni, że nasz ośrodek szkoleniowy mianowany został oficjalnym miejscem testowym dla firm czyszczących, które chcą przyłączyć się do stowarzyszenia.”
Partnerstwo oznacza, że ​​kandydaci, którzy chcą przystąpić do egzaminu wejścia do NCCA mogą to zrobić poprzez uczestniczenie w kursach PROCHEM. Zapraszamy na jedno- lub dwudniowe kursy z wykładzin dywanowych lub  jednodniowy kurs z tapicerki.

Sprawdzenie wiedzy i zestawienie jej wprost ze standardem NCCA pozwala kandydatom do ubiegania się o członkostwo  do Stowarzyszenia.

Egzamin wielokrotnego wyboru obejmuje pytania z zakresu dywanów, tapicerki i podstawowe usuwanie plam, sesja trwa 90 minut, kosztuje £ 30 (inc. VAT). Szkolenia mogą być organizowane i opłacane przy rezerwacji kursów Prochem Europe.

Testy egzaminacyjne są przesyłane bezpiecznie bezpośrednio po egzaminie do centrali NCCA

 

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać bezpośrednio pod nr tel
+44 20 8974 1515 UK
+48 660 859 752 PL dystrybucja marki
oraz klikając na link na www.prochem-uk.com

Wydano w grudniu 2016 w imieniu Prochem Europe Ltd przez

Whiteleaf Business Centre, Buckingham Industrial Park, Buckingham MK18 1TF, UK
tel 00 44 (0) 01280 308010 www.pmpr.info

Historia Prochem Europe

Założona w 1974 roku, firma to Brytyjski producent środków do czyszczenia i konserwacji dywanów, różnych tkanin i podłóg. Chemikalia są zawsze świeże i produkowane na bieżąco w siedzibie firmy w Chessington, Surrey.

Wszystkie produkty dostępne są w sklepach poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów krajowych i międzynarodowych wraz z pełną gamą chemii, maszyny do czyszczenia podłóg, różnych tkanin, akcesoriów i części zamiennych.

Prochem Europe oferuje również szereg uznanych branżowo szkoleń dla czyszczenia i konserwacji wykładzin, dywanów, tapicerki oraz podłóg w Chessington zapewniając najnowsze techniki i metody konserwacji.najlepsza chemia do prania

Wejdź na chemiadoprania.pl i poznaj produkty Prochem.