Firma z Monako zajmująca się obsługą techniczną jachtów zareagowała na wezwanie klienta i optymalnego utrzymania czystośc w kabinach swojej floty. Z pomocą zwrócili sie do Prochem Europe.

Firma Claudio Novi’s Monaco Sails legitymuje się ponad 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniustrategicznym na lokalnym rynku.

Kiedy pracujesz dla klientów bardzo wysokiej klasy, najwiekszą trudnością jest przede wszystkim znalezienie odpowiedniego partnera” – mowi

Przeprowadziliśmy rozeznanie i badanie technologii na najwyższym poziomie. Wśród lokalnych dostawców nazwa PROCHEM była wymieniana regularnie. Wiekszość innych firm zajmujących się utrzymaniem czystości jachtów wzdłuż Cote d’Azur pracuje technologą prochem.”

Stało się jasne, że jest to odpowiedni rodzaj jakości jaki możemy zapewnić naszym klientom. Z naszego punktu widzenia jest to proces który przynosi kluczowe korzyści jak moc, szybkość i łatwość dostępu w przypadku maszyn stacjonarnych Truck-Mount.”

Prochem oferuje najszerszą gamę ekstraktorów ciężarowych Truck-Mount na rynku europejskim. Mając na uwadze początkowe potrzeby klienta i dostępny budżet Claudio wybrał dla swojej firmy najlepsze rozwiązanie Peak GTX.

Zasilany przez trwały 26KM silnik Kohler w tej opcji chłodzony jest cieczą. Prochem Peak GTX zapewnia wysoką wydajność, trwałość oraz prosty serwis i konserwacje. Ponadto opatentowany system wymiany ciepła podgrzewa roztwór wystarczająco mocno dla ciągłej pracy jednego lub dwóch operatorów maszyny. Próżniowy system ssący jest cichy i pozwala podłączyć do 120 mtr węża ssącego od pojazdu.

To dowód na mamy idealny sprzęt do wejścia na rynek” – relacjonuje

Ze względu na wymagania prawne w Księstwie Monako – Monaco Sails nie jest zarejestrowana jako firma sprzątająca na lokalnym rynku. Claudio zawarł partnerstwo z włoską firmą czyszczącą Water World, która obsługuje serwis techniczny jachtów swoich klientów w potrach i stoczniach z Hiszpanii i Włoch.

Wysłaliśmy swoich techników do Chessington do wzięcia udziału w dwudniowym szkoleniu i utwierdzilismy się w przekonaniu o bardzo wysokiej skuteczności i prostoty w użyciu na materacach, tapicerkach i dywanach a nawet podłogach” – mówi Claudio

Mając jednostkę stacjonarną, możemy zaparkować obok każdego jachtu i po prostu rozwinąć węże wnieść narzędzia do dywanu lub tapicerki, co jest procesem szybkim i bez wysiłku.”

Claudio nie spoczywa jednak na laurach..

Bedziemy monitorować nasze postępy i cały ostatni rok w celu pozyskania kolejnej jednostki z systemem TruckMount” – dodaje